האוהדים נרגשים: בארסה נחתה בישראל

שחקני האלופה הספרדית יצאו מדרך צדדית בליווי משטרתי לכיוון מלון "ענבל" שבירושלים, ומשם לשטחי הרשות הפלסטינית. מחר מתוכנן להם ביקור בכותל המערבי ופגישה עם הנשיא פרס, כשבערב יערכו משחקונים עם ילדים ואימון ראווה באצטדיון בלומפילד

אוהדי בארסה בכוננות: הקבוצה הספרדית נחתה היום (ש') בנמל התעופה בן גוריון - שם כבר נערכו מבעוד מועד וביקשו מהאוהדים הנלהבים שלא להגיע למקום, זאת משום שהקבוצה תצא מדרך צדדית בליווי משטרתי לכיוון ירושלים ולאחר מכן לשטחי הרשות הפלסטינית. מחר יגיעו השחקנים לכותל המערבי וייפגשו עם נשיא המדינה פרס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השחקנים הספרדים הגיעו בשעות אחר הצהריים למלון "ענבל" שבירושלים, ומשם ייצאו לבית לחם ולאחר מכן לאירוע באצטדיון דורה שליד חברון. מחר יתקיים האירוע המרכזי באצטדיון בלומפילד בהשתתפות ראש הממשלה נתניהו והנשיא פרס ולאחריו יחל "אימון הראווה" שיכלול שני חלקים: סדנאות ומשחקונים עם ילדים ולאחר מכן אימון רגיל של קבוצת בארסה.

ניימאר: "מאוד שמח לבוא לישראל"

בריאיון לערוץ הספורט התייחס ניימאר, הכוכב הגדול של נבחרת ברזיל, שנרכש על ידי בארסה ב-53 מיליון יורו, לביקור בישראל. "אני מאוד שמח לבוא", סיפר הקשר. "זה משהו שחיכיתי לו הרבה זמן. אני מתכוון להגיע עם כל המשפחה, גם להם זה מאוד חשוב".

השחקנים בנתב"ג, אחר הצהריים (דניאל בראון)
לאחר מכן, נדרש ניימאר לסוגיית הכיבושים. מאז הגיע לבארסה הכוכב שותף פעמיים, אך טרם מצא את הרשת. גם בגזרה הזו, הוא מקווה שדווקא ארצנו הקטנטונת תביא איתה סוג של בשורה. "אני מקווה מאוד שאבקיע בישראל", אמר הכוכב, חרף העובדה שבארסה בכלל תקיים רק אימון.