קריית שמונה: ילד בן 7 נדרס למוות כשחזר מבי"ס‎

טרגדיה בקריית שמונה: תלמיד כיתה ב' שחצה את הכביש במעבר חצייה סמוך לביה"ס היסודי שבו הוא לומד, נדרס למוות על ידי נהג בשנות ה-30 לחייו. "המראה היה קשה מאוד", סיפר פרמדיק מד"א. הנהג הפוגע עוכב לחקירה

זירת התאונה, היום (גדעון וקנין)

טרגדיה בקריית שמונה: תלמיד כיתה ב' כבן 7 נדרס היום (שישי) למוות סמוך לבית הספר שבו הוא לומד ברחוב יקותיאל אדם בעיר. אנשי מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבדיקה ראשונית של האירוע, עולה כי הילד, שסיים את לימודיו, חצה את הכביש סמוך למעבר חצייה בשעה שהרכב פגע בו. נהג המכונית, כבן 30, עוכב על ידי המשטרה להמשך חקירת נסיבות המקרה.

דורון שטרית, פרמדיק מד"א שהוזעק למקום סיפר: "כשהגענו המראה היה קשה מאוד - מתחת לחלקו הקדמי של הרכב ובסמוך למדרכה שכב הילד מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק עם פגיעת ראש קשה ביותר".

"חילצנו את הילד וניסינו להציל את חייו , מצבו היה קריטי ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו", הוסיף שטרית. ממד"א נמסר כי נהג הרכב שעוכב לחקירה היה נסער, אך לא נזקק לטיפול רפואי.

"כשהגענו, המראה היה קשה ביותר" (גדעון וקנין)

ראש העיר ניסים מלכה השוהה עם בני המשפחה ההמומים סיפר: "קשה לעכל את גודל הטרגדיה. המילים לא יכולות להביע את הכאב הגדול של המשפחה ושלנו כעיר. אנחנו נהיה חזקים ונחזק את המשפחה בשעתה הקשה. מדובר במשפחה איכותית שמעורבת רבות בקהילה ובחינוך בקריית שמונה".

מבית הספר בו למד הילד נמסר: "קשה לנו לדבר על התלמיד בלשון עבר. מדובר בילד מדהים, מצטיין, מיוחד, מוכשר, יפה תואר. איבדנו את אחד מילדינו הטובים והאיכותיים". מנהל השירות הפסיכולוגי בקריית שמונה מיכאל יעקובי ורב העיר צפניה דרורי נמצאים כעת עם ההורים ובשעה הקרובה ייפגש מנהל השירות הפסיכולוגי עם צוות בית הספר.

בהכנת הידיעה השתתף גדעון וקנין.