י-ם: צעיר נלכד מתחת לרכבת הקלה

גבר בשנות ה-20 לחייו נלכד מתחת לקרון הרכבת הקלה בבירה, זאת לאחר שחצה את המסילה ומעד. הוא חולץ לאחר דקות ארוכות על ידי צוותי הכיבוי ופונה במצב בינוני לבית החולים שערי צדק הסמוך למקום

פעולת החילוץ של הצעיר (המייל האדום)

צעיר נפגע מהרכבת הקלה בירושלים - ונלכד מתחת לקרון: גבר כבן 25 נזקק לחילוץ ונפצע בינוני מפגיעת הרכבת הקלה בבירה. למזלו, הפגיעה התרחשה בסמוך לבית החולים שערי צדק, אליו פונה לאחר שחולץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה התרחשה בצומת יד שרה-שערי צדק בירושלים, ונסיבות המקרה נבדקות. דובר הרכבת הקלה בירושלים, עוזאל ותיק, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי ככל הנראה "הצעיר נפל, לאחר שניסה לחצות את הפסים. הוא קנה כרטיס, ראה רכבת ממתינה בצד השני וניסה להשיג אותה תוך שהוא חוצה את הפסים במקום אסור וכך נפגע על ידי רכבת שהגיעה מהכיוון הנגדי".

"מהירות הרכבת הייתה נמוכה, מכיוון שהיא בלמה לקראת הגעתה לתחנה. הצעיר נלכד מתחת לרכבת, וצוותי כיבוי הגיעו בזריזות תוך דקות ספורות עם ציוד ייעודי. הם הרימו את הרכבת עם כריות מיוחדות. לאחר החילוץ הוא קם והלך והיה בהכרה מלאה", הוסיף ותיק. "אנחנו קוראים לציבור לעבור רק במקומות מותרים ולהסתכל לשני הכיוונים, ומזהירים את הנוסעים לא לרוץ בשטח התחנות".

רשף-משנהאסף אברס, דובר כבאות והצלה מחוז ירושלים, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר באדם בשנות ה-20 לחייו. צוות כיבוי וחילוץ ביצע הרמה של הרכבת בעזרת כריות מיוחדות, ולמעשה שלף אותו מתחת לקרון. הפצוע חולץ והועבר לטיפול רפואי, מצבו ככל הנראה קל עד בינוני".

לדברי דובר כבאות המחוז, מדובר למעשה בפעם הראשונה בה הרימו את הרכבת הקלה מהמסילה. תנועת הרכבות בקטע חודשה לאחר מספר דקות.