הרוג ושני פצועים בהתרסקות מטוס קל באילת

מטוס אזרחי התקרב למסלול הנחיתה של נמל התעופה באילת, ומסיבה שאינה ברורה לא הצליח לבצע נחיתה. הוא חצה כביש והתרסק סמוך אליו. שניים נוספים נפצעו בינוני-קשה. עד ראייה: "המטוס הפוך בתעלה"

תאונה אווירית באילת: מטוס קל שהמריא משדה התעופה בהרצליה התרסק אחר הצהריים (ה') בין נמל התעופה באילת לאזור מרכז העיר הדרומית. אחד מיושבי המטוס נהרג ושניים נוספים נפצעו באורח בינוני עד קשה - כולם כבני 50. 
בתום טיפול שקיבלו בבית החולים יוספטל בעיר, הועברו הפצועים לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

הייתם עדים לאירוע? שלחו תמונות למייל האדום של חדשות 2 - Mail@News2.co.il

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההתרסקות התרחשה במהלך גישה שביצע המטוס לנחיתה, מסיבה שעדיין לא התבררה. השלושה, טייס ושני נוסעים, נלכדו בתוך כלי הטיס וכוחות ההצלה חילצו אותם ופינו שניים מהם לקבלת טיפול בבית החולים יוספטל בעיר.

אירית דריבלט, חושבת בכירה במד"א שהגיעה ראשונה לזירה, סיפרה על שראו עיניה: "ראינו את המטוס כשהוא הפוך בתעלה בצד הכביש ובתוכו שלושה נוסעים לכודים. הענקנו להם טיפול רפואי, כשאחד מהם, גבר כבן 50, היה בהכרה מעורפלת עם פגיעה רב מערכתית. העברתי אותו לאמבולנס ותוך כדי טיפול פינינו אותו לבית החולים".

 מרשות שדות התעופה נמסר כי צוות המטוס לא הכריז על מצב חירום ונראה "צולל" לעבר הקרקע. הדובר הוסיף כי בעקבות התאונה נסגר נמל התעופה באילת להמראות ולנחיתות מטוסים, ולאחר זמן קצר חזר לפעילות חלקית. 

רמי, עד ראייה לאירוע, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "המטוס שוכב הפוך בתעלה ליד הכביש. יש כאן המון אמבולנסים וראיתי שמפנים מישהו באלונקה".

צוותי הצלה גדולים בזירה (דוברות כיבוי והצלה)

המטוס ההפוך בזירה (דוברות כיבוי והצלה)

משרד התחבורה יחקור האירוע (מד"א)

במהלך ההתרסקות התהפך המטוס לחלוטין. צוותים גדולים של מד"א, כיבוי ומשטרת ישראל נמצאים במקום. גם חוקרים ממשרד התחבורה הוזעקו לעיר הדרומית במטרה לחקור את התאונה ולנסות להבין כיצד התרחש האירוע הקשה.