משאית פגעה בתומך גובה במנהרת לה-גווארדיה שבנתיבי איילון

לא ידוע על נפגעים באירוע. עומסי תנועה כבדים נרשמים במקום וציבור הנהגים מתבקש שלא להגיע לאזור. תאונה דומה אירעה בנתיבי איילון בתחילת חודש יוני, אז פגעה משאית בגשר ארלוזורוב

עומסי תנועה כבדים במקום. ארכיון (דוברות אגף התנועה)

משאית פגעה הערב (ה') בתומך גובה במנהרת לה-גווארדיה שבנתיבי איילון. לא היו נפגעים באירוע וצוותי משטרה רבים הוזעקו למקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הייתם עדים לאירוע? שלחו תמונות למייל האדום של חדשות 2 - Mail@News2.co.il

המשטרה פתחה לתנועת כלי רכב את הציר, זאת לאחר שנחסם בעקבות הפגיעה במנהרה. מדוברות משטרת מחוז תל אביב נמסר כי הגשר לא קרס, אך נזק נגרם למנהרה.

בחודש יוני פגעה משאית שנסעה על נתיבי איילון לכיוון צפון פגעה בגשר ארלוזורוב שמעל הנתיבים. שוטרים רבים שהוזעקו למקום סגרו חלק מנתיבי התנועה, אך פתחו אותם מחדש כעבור זמן קצר. באירוע לא היו נפגעים והגשר לא התמוטט.

ממשטרת התנועה נמסר כי המשאית פגעה בגשר בשעה שנסעה בכביש מספר 20 צפונה בנתיבי השירות. חלק מהנתיבים נסגרו עד להשלמת בדיקת מהנדס ובסופם נקבע כי אין סכנה למהתמוטטות הגשר והתנועה חודשה.

ימים ספורים לפני כן: נהג משאית פגע בגשר ונהרג

כמה ימים קודם אירעה תאונה דומה בכפר סבא, שבה פגעה משאית שהובילה דחפור בגשר להולכי רגל ברחוב ויצמן בעיר וגרמה לקריסתו. נהג המשאית, שנלכד בתוך הרכב, נפגע אנושות וכוחות הצלה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו.

אזרחים שהיו עדים לאירוע מיהרו להזעיק את המשטרה ואת מד"א, ולזירת התאונה הגיעו צוותי הצלה רבים. פרמדיקים של מד"א ביצעו פעולות החייאה בנהג המשאית בן ה-45, אך לא הצליחו להצילו. בזמן הפגיעה הגשר להולכי רגל היה ריק מאדם, דבר שמנע אסון גדול אף יותר. בעקבות התאונה נחסם הכביש ועומסי תנועה כבדים הורגשו באזור.