שיא העומס בנתב"ג: 68,353 נוסעים יעברו בנמל התעופה

עשרות אלפי נוסעים צפויים לעבור ביממה הקרובה בנמל התעופה בן גוריון - ביום שהוגדר כעמוס ביותר מתחילת הקיץ. בחודש יולי נרשמה תנועה של 1,504,662 בנתב"ג, עליה של 6.6% לעומת השנה שעברה. היעדים המובילים: ארה"ב, יוון, טורקיה, צרפת, גרמניה ואיטליה

נתב"ג, הבוקר (חדשות 2)

החופש בעיצומו והישראלים לא מפספסים חופשה בחו"ל. בנמל התעופה בן גוריון נערכים לתנועת שיא של נוסעים היום (ה'). כ-68,353 צפויים לעבור בשערי הטרמינל - מספר הנוסעים הגדול ביותר עד כה בקיץ 2013.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשל העומס הצפוי תגברו בנתב"ג את מספר העובדים, וממליצים לנוסעים לבצע רישום צ'ק אין מהיר לטיסה באתרי האינטרנט של חברות התעופה. נוסעים שיגיעו רק עם כבודת יד, יוכלו לעבור ישירות לעמדת הבידוק הביטחוני לכבודת יד באולם שחקים ולקצר את זמן ההמתנה בטרמינל.

במהלך חודש יולי עברו בנמל התעופה 1,504,662 נוסעים. מדובר בעלייה של כ-6.6% לעומת השנה שעברה. 10,374 מטוסים המריאו בחודש שעבר מנמל התעופה - עלייה של 8.5% ביחס לאותה תקופה אשתקד. היעדים המובילים בחודש יולי היו: ארה"ב, יוון, טורקיה, צרפת, גרמניה ואיטליה.

"לנוכח הגידול המרשים בתנועת הנוסעים הקיץ, משמר נמל התעופה בן גוריון רמת שירות גבוהה לנוסעים", אמר מנהל נמל התעופה בן גוריון שמואל זכאי על ההיערכות לעומס הכבד. במסגרת ההיערכות הותקנו בטרמינל 3 עמדות התמצאות והכוונה אינטראקטיביות דרכם יכולים הנוסעים לקבל מידע על השירותים, חנויות הדיוט פרי, בנקים והמרות מט"ח שירותי הסערה ועוד.

"בכוונתנו לאפשר לנוסעים הליך ממוחשב עצמאי מהכניסה לטרמינל ועד לשער העלייה למטוס, הליך טכנולוגי בשירות עצמי ", הוסיף זכאי על השינויים הצפויים בנמל התעופה.