שני הרוגים בתאונת דרכים קשה ליד הכנרת

שני בני אדם נהרגו ועוד חמישה נפצעו בתאונת דרכים חזיתית בין משאית למיניבוס מטיילים בצומת מגדל שבכביש 90, סמוך לטבריה. נהג המשאית שנפצע קשה פונה במסוק לביה"ח רמב"ם בחיפה. הכביש נסגר לתנועה ובמקום עומסים כבדים

כבישי ישראל ממשיכים לגבות קורבנות בנפש: שני בני אדם נהרגו היום (ג') וחמישה נוספים נפצעו בתאונת דרכים חזיתית בין משאית למיניבוס שהוביל מטיילים בצומת מגדל סמוך לטבריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת התאונה נלחמו במשך דקות ארוכות על חייהם של הפצועים, אך מאמציהם עלו בתהו והם נאלצו לקבוע את מותם של שניים מהפצועים. מצבו של נהג המשאית הוגדר קשה והוא פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה. ארבעה נוספים במצב בינוני.

שני הרוגים בתאונה (חדשות 2)

"תאונה קשה מאוד" (חדשות 2)

"מדובר בתאונה חזיתית קשה מאוד בין משאית לבין רכב מסחרי", אמר דובר מד"א זכי הלר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. גם חובש "איחוד הצלה", אריה שביט, סיפר על שראו עיניו: "מדובר במראות ממש לא קלים. הגעתי ראשון יחד עם עוד שני מתנדבים וראינו את תוצאות האירוע. זו זירה מאוד קשה. ניסינו לעשות משהו בכדי להציל את שני ההרוגים - אך המוות נקבע לצערנו מיידית".

זירת האירוע (חדשות 2)

"אנחנו עדיין לא יודעים איך זה קרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט שמעון אביטבול, פרמדיק מד"א שהיה מהראשונים להגיע לזירת התאונה. "אחד מכלי הרכב הוא מיניבוס של מטיילים לבין משאית כבדה". בעקבות התאונה הקשה נחסמו חלקים מכביש 90 לתנועה, במקום מורגשים כעת עומסים כבדים והמשטרה מבקשת מהנהגים להימנע מלהגיע לאזור.

שני ההרוגים הם נהג המיניבוס - דוד סלומון לוי, בן 53 מרמת גן, ואחת הנוסעות - יהודית גורן נחמיאס, תושבת אלעד בת 71. אשתו של נהג המיניבוס ושלושת ילדיהם נפצעו באורח בינוני. בעלה של הנוסעת ברכב המסחרי, גם הוא כבן 70, נפצע באורח בינוני. המשטרה בודקת חשד שהתאונה נגרמה לאחר שאחד מכלי הרכב סטה מנתיב נסיעתו.