הבית של משפחת כהן בקריית שמונה נשרף כליל: "תעזרו לנו, אנחנו חסרי אונים"

ביתה של לימור כהן, אם חד הורית מקריית שמונה נשרף כליל ביום שבת האחרון בשל קצר חשמלי. מאז היא מתגוררת אצל בתה עם שני ילדיה הקטנים. "אנחנו חסרי אונים ואין לנו כסף לשלם על זה", סיפרה בתה, וביקשה עזרה בתרומות ובשיפוץ הבית שנחרב לחלוטין

חדר השינה בבית שנשרף (באדיבות המשפחה)

"הגענו והבית נשרף לחלוטין, אנו חייבים עזרה ותרומות כי אין לנו כסף". לימור כהן, היא אם חד הורית לשישה ילדים שמתגוררת בקריית שמונה ועברה גירושים כואבים מבעלה לשעבר, שבסופם הוחלט שהיא תקבל את הבית ואת המשמורת על הילדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביום שבת האחרון, סמוך לשעה 18:00 בערב, היא קיבלה טלפון מהמשטרה, שם בישרו לה: הבית שלך נשרף כליל. בני המשפחה טוענים אב המשפחה, ש"זעם על ההחלטה שהאם קיבלה את הבית", ביצע את המעשה. עם זאת, חוקר שריפות קבע בוודאות כי מדובר בקצר חשמלי שגרם לשריפה.

האם, שנמצאת במצב כלכלי קשה, מתגוררת בבית עם בתה בת ה-5 ובנה בן ה-10. לבית האב עברו לאחרונה עוד ילדה בת 18 וילד בן 14 ושני הילדים האחרים מתגוררים שלא בחסות הוריהם. מאז המקרה, מתגוררת האם ושני ילדיה הקטנים בבית אחותה בעיר, על מזרונים. על הצעצועים והמשחקים של הילדים נשרפו - וכך גם שאר הבית.

"אנו חוסרי אונים, הבית נחרב" (באדיבות המשפחה)

"כל עזרה תתקבל בברכה"

"זה פשוט לבנות מחדש את הבית, אנחנו חסרי אונים ואין לנו כסף לשלם על זה", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט תמי הרוש, בתה של אם המשפחה. "הילדים כל הזמן שואלים 'מתי חוזרים הביתה?', זה קשה להם מאוד להתמודד עם זה".

בעקבות המקרה, פנתה המשפחה לעיריית קריית שמונה לעזרה וכעת פונה לעזרת הציבור: "אנחנו צריכים אנשים טובים שיסייעו לנו, כי אנחנו במצוקה, שיפוצניקים או כל עזרה אחרת תתקבל בברכה".

לתרומות וסיוע התקשרו לטלפון: 054-6815111