ניצב מני יצחקי מונה לראש אגף חקירות ומודיעין במשטרה

בטקס חילופי מפקדי אגף החקירות והמודיעין שהתקיים היום, אמר מפכ"ל המשטרה דנינו כי כל המינויים באגף ייכנסו לתוקפם, חרף השמועות ודברי הביקורת שהושמעו. השר לביטחון הפנים, פרקליט המדינה, המפכ"ל ומעל כולם היועץ המשפטי לממשלה – הודו למפקד היוצא סגלוביץ' ושיבחו אותו על תרומתו

ניצב יואב סגלוביץ' (חדשות 2)

בטקס שהתקיים היום (א') באתר גבעת התחמושת בירושלים, החליף ניצב מני יצחקי את ניצב יואב סגלוביץ' בתפקיד ראש אגף החקירות והמודיעין במשטרה. בכירי הפרקליטות והמשטרה הפליגו בשבחים על שני האישים והגדיל לעשות היועמ"ש שאמר על סגלוביץ': "מדינה שמצמיחה אנשים כאלה, היא מדינה שיש לה סיכוי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

וינשטיין הוסיף ואמר כי סגלוביץ' הוא פניה היפות של המשטרה ומהאנשים הטובים ביותר שהעמידה המדינה. לדבריו, רק במקרה אחד לא ראו הוא וסגלוביץ' עין בעין את הטיפול בתיק משמעותי. היועץ התכוון להחלטה בעניינו של אביגדור ליברמן - אז סבר סגלוביץ' כי יש להעמידו לדין גם בתיק הגדול, שעסק בחשבונות הבנק בקפריסין.

"אני אומר לך שלום, אך אל תיפרד ממני", ביקש וינשטיין מסגלוביץ'. "אזדקק לעצותיך גם בעתיד. מדינת ישראל, היועץ המשפטי לממשלה, פרקליטות המדינה ועשרות אלפי שוטרי משטרת ישראל חבים לך חוב גדול". פרקליט המדינה משה לדור אמר כי מעולם לא זיהה שום שיקול זר אצל ניצב סגלוביץ'. "אנו זכאים להיות אופטימיים שהמקל עובר מניצב סגלוביץ' ליצחקי", אמר.

"כל המינויים ייכנסו לתוקפם"

המפכ"ל רב ניצב יוחנן דנינו (משטרת ישראל)
מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו, עמו מיודד סגלוביץ', עוד משירותם הצבאי המשותף בצנחנים, סיפר על דרכם המשותפת. הוא אף גילה כיצד בעת שהוא עצמו כיהן כראש אגף החקירות וסגלוביץ' היה ראש היחידה למאבק בפשיעה כלכלית, הם קיימו ישיבה משותפת שנמשכה שעה אחת בלבד - ובה דנו בעת ובעונה אחת בתיקי חקירה שהתנהלו נגד נשיא המדינה, ראש הממשלה ושני שרים בכירים.

"המשטרה זכתה בך", אמר דנינו לסגלוביץ'. על ניצב מני יצחקי אמר: "אתה האיש הנכון במקום הנכון". בעניין אחר ציין המפכ"ל כי כל המינויים עליהם הוחלט באגף החקירות ייכנסו לתוקפם, לרף חרושת השמועות "של גורמים אינטרסנטיים ובעלי עניין".