צפו: צינור התפוצץ בב"ש, אלפים נותקו מהמים

שוב זה קורה באותה שכונה: כ-25 אלף בני אדם נותקו ממים בבאר שבע, לאחר שצינור מים התפוצץ ופער בור בכביש בין בתים. "זו סכנה גדולה, הכביש הפך להיות נהר", סיפרה תושבת באר שבע. כך זה נראה

שבועיים לאחר שהתפוצץ צינור בשכונת רמות בבאר שבע, הערב (א') זה קרה שוב בקו מים באותה שכונה בעיר. בעקבות הפיצוץ, כ-25 אלף תושבים נותקו מאספקת המים, והתקשו להגיע לבתיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות הפיצוץ, נפער בור ענק בכביש ונהר של מים זרם ברחוב. הכביש באזור נסגר לתנועה ואנשי תאגיד המים של באר שבע נתקו את אספקת המים ברמות בכדי לתקן את התקלה. כוחות משטרה הגיעו למקום.

"הכביש הפך לנהר"

"באתי לעשות בייביסיטר לילדים של אחי ואז פתאום ראיתי שהכביש הפך להיות נהר", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט ליאת שוורץ, תושבת באר שבע.

"זה היה מחריד, דבר שהוא לא נתפס הרי רק לפני שבועיים קרה אותו דבר - אז לא היה צריך לשים 'פלסטר' אלא לתקן את זה עמו שצריך. הבעיה היא שייתכן והמים ייכנסו שוב, זו סכנה גדולה ועדיין יש זרימה ברחוב" . נציגי חברת תאגיד המים העיר יספקו בינתיים מים לתושבים באמצעות עוקבים.

בשל הפיצוץ הקודם הוצפו שלושה בתי קרקע סמוכים, והמשפחות פונו לבית מלון. שמאי ביטוח מטעם תאגיד המים אמד את הנזקים לבתים, ואלה יתוקנו על חשבון חברת הביטוח.