מנכ"ל נמל אשדוד שוקי סגיס התפטר מתפקידו

מנכ"ל נמל אשדוד שוקי סגיס הודיע היום על התפטרותו. הודעתו מגיעה, בין השאר, על רקע אי סדרים שהתגלו בנמל - וגם בעבודתו של יו"ר וועד העובדים אלון חסן. גורמים המקורבים לנמל אומרים כי הסיבה המרכזית להתפטרות היא יחסי העבודה של סגיס עם יו"ר הדירקטוריון גדעון סיטרמן

הטלטלה בנמל אשדוד נמשכת: מנכ"ל נמל אשדוד שוקי סגיס הודיע היום (א') על התפטרותו. הודעה על המהלך נמסרה לעובדי הנמל ולדירקטוריון חברת נמל אשדוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מנכ"ל הנמל סגיס התפטר מתפקידו בין השאר על רקע אי סדרים שהתגלו בנמל - וגם בעבודתו של יו"ר ועד העובדים אלון חסן. גורמים המקורבים לנמל אומרים כי הסיבה המרכזית להתפטרות היא יחסי העבודה של סגיס עם יו"ר הדירקטוריון גדעון סיטרמן. יחסי העבודה ביניהם לא תקינים כבר תקופה ארוכה ובעבר הם השתלחו זה בזה באופן פומבי.

בסוף השבוע האחרון נחשף לראשונה כי פרקליטיו של יושב ראש ועד עובדי נמל אשדוד אלון חסן, שהשעה את עצמו, שלחו מכתב חריף למשטרה, שבו חושף חסן עבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים שבוצעו לכאורה על ידי בכירים בנמל. במכתב שנשלח מטעמו של חסן נכתב כי הבכירים פעלו בניגוד עניינים, ואף צוינו מספר דוגמאות של מכרזים מכורים מראש ומינוי מקורבים לכאורה.

בין הבכירים אליהם חסן מפנה אצבע מאשימה במכתבו - יושב ראש דירקטוריון הנמל גדעון סיטרמן. בתגובה לטענות נגדו אמר סיטרמן לחדשות 2 כי "זכותו של כל אדם להגיד תלונה במשטרה. אם וכאשר יבקשו ממני הסברים, אשיב על השאלות".

אחרי התחקיר ב"אולפן שישי" על התנהלותו של יו"ר ועד עובדי הנמל, פנה יו"ר הדירקטוריון נמל אשדוד למפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו ולראש אגף החקירות ניצב יואב סגלוביץ' בבקשה לפתוח בחקירת עסקיו הפרטיים של חסן.