משמר החופים של חדשות 2 באינטרנט: חוף ראשון לציון

לכל אחד בישראל יש את חוף הים המועדף עליו, אבל בימים אלו, בהם עם ישראל כולו מעביר את הזמן בחופים, נשאלת השאלה: לאיזה חוף כדאי ללכת ומאיזה עדיף להתרחק? סייר החופים של חדשות 2 נהנה מאוד מהביקור בחוף הים בראשון לציון, אך ממליץ לכם להביא את כיסאות הנוח והשמשיות מהבית

אם אתם מתגוררים באזור המרכז או אפילו סתם נופשים במישור החוף, ומתלבטים באיזה מהחופים כדאי להעביר את ימי הקיץ - האם להידחס בחופי תל אביב או שמא להרחיק מעט - נראה שיש לנו את התשובה בשבילכם.

דני קמושביץ', בן ה-31 מראשון לציון, שימש כסייר החופים של חדשות 2 באינטרנט, וביקר בחוף של עיר מגוריו. ההתרשמות הכללית מהחוף הייתה מצוינת - חוף נקי ומסודר עם הרבה חניה.

יתרון נוסף של חוף ראשון לציון הוא הנגישות לנכים, ולעגלות תינוק, שיכולים להגיע עד כמה עשרות מטרים בודדים מקו המים, בזכות שביל מעץ שנבנה על החול. אם אתם מגיעים לרחוץ בים עם ילדים קטנים, והחול מתחיל לשעמם אותם באיזשהו שלב, על הטיילת שבסמוך לחוף תוכלו למצוא גם מתקני שעשועים.

אבל אם באמת אתם מתכננים להגיע מלווים במשפחה כולה, ואתם לא מוכנים להסתפק בלשבת על מגבת שפרושה על החוף, כדאי שתכינו את הארנק. קמושביץ' מעיד שמחירי השכרת כיסאות הנוח והשמשיות יקר במיוחד בחוף - 10 שקלים לכיסא או לשמשייה ו-15 שקלים לשולחן. משפחה ממוצעת תצטרך לשלם לפחות 50 שקלים. לכן מומלץ להצטייד בבית. תושבי העיר נהנים מהנחות.

דבר נוסף שתצטרכו לשלם עליו הוא החניה. כניסה לחניון תעלה לכם כ-20 שקלים, אלא אם כן תציגו תו תושב בתוקף שיקנה לכם חניה בחינם. תמורת התשלום, תוכלו להגיע בקלות לחוף הים הנקי והמסודר, בו מצויים פחי זבל לרוב, ואפילו השירותים והמלתחות הציבוריים שבו נקיים באופן יחסי.

רוצים גם אתם להשתתף במשמר החופים? עשו לייק לעמוד הפייסבוק של חדשות 2 באינטרנט, ושלחו לנו הודעה