איך הפך הגולנצ'יק למיליונר פוקר?

כיצד הפך נער משכונת בקעה בירושלים וקצין בסיירת גולני לאחד מעשרת שחקני הפוקר הטובים בעולם? בסיפור של אלי אלעזרא יש את כל מה שצריך כדי לפרנס סרט שובר קופות. השבוע הוא הגיע לישראל ובקרב חובבי בפוקר בארץ נרשמה התרגשות

איך מרגישים שמפסידים או מרוויחים למעלה ממיליון דולר? את התשובה לשאלה מכיר אלי אלעזרא, ירושלמי לשעבר שהפך לאחד מ-10 שחקני הפוקר הטובים בעולם. גם אחרי שנים רבות בלאס וגאס, הוא מרגיש ישראלי לכל דבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני ההורים שלי הרוויחו שכר מינימום. כשהייתי גזבר של קופת הכיתה בכיתה ה' שיחקתי עם מישהו והפסדתי את הכל, אבא שלי נתן לי אז סטירה שעד היום מצלצלת לי בראש ולמרות זאת אני עד היום משחק פוקר.

הוא שירת כקצין בגולני ונלחם במלחמת לבנון הראשונה. אחרי הצבא הוא גילה שהוא יכול לעשות הרבה כסף, "הייתי יכול להרוויח בשנה יותר ממה שההורים שלי הרוויחו כל החיים. בהתחלה במשפחה כולם חשבו שאני רק משחק קלפים, זה הימורים, זה רע", הוא מספר.

מבית של 3,000 מטר רבוע עם 10 חדרי שינה בלאס וגאס נראה שהוא הגשים את החלום האמריקני. האחים והאחיות באו מהארץ לנהל את עסקי המסחר המשגשגים, והוא יכול להתמקד בעסק השני שלו, שהפך אותה לכוכב: "אם אני לא נמצא בבית באמצע הלילה, אשתי יודעת שאני משחק בבלאג'יו".