נתניה: טבע בים לעינו אשתו וילדיו

חובשי מד"א שהוזעקו היום לחוף פולג בנתניה בעקבות קריאה על גבר שנמשה מהמים, נאלצו להתמודד עם המראה קורע הלב של בני משפחתו המנסים לסייע לו. "הרחקנו את הילדים והתחלנו לבצע בו פעולות החייאה, אך בסופן נאלצנו לקבוע את מותו", סיפרו החובשים

חוף פולג, היום (דוברות מד"א)

גבר בן 35 נמשה היום (ש') מהים לאחר שטבע למוות בחוף פולג בנתניה. כשחובשי מד"א הגיעו למקום, הם הבחינו במראה קורע הלב של בני משפחתו המנסים לסייע לו ללא הועיל. "בני משפחתו היו לידו כשהגענו", סיפרו הפרמדיקים שי עטיה וארז אנגל, "הרחקנו את הילדים והתחלנו לבצע בו פעולות החייאה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות אחר הצהריים התקבלה במוקד מד"א קריאה על גבר שנמשה מהמים בחוף פולג. למקום הוזנקו חובשים, רכב שטח וניידת טיפול נמרץ של מד"א. "הגענו למקום וראינו כ-500 מטר מסוכת המציל גבר שנמשה מהמים על ידי מתרחצים והמצילים", אמרו החובשים עטיה ואנגל, "הוא היה מחוסר הכרה ללא נשימה ודופק".

"לאחר שהרחקנו את בני משפחתו התחלנו להעניק לו טיפול רפואי", ציינו החובשים, "ביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות, אך לאחר יותר מ-40 דקות נאלצנו להפסיק וקבענו את מותו".

בן 60 טבע בחוף פרישמן בת"א

במקרה אחר היום, טבע למוות גבר בן 60 בחוף פרישמן בתל אביב. חובשי טיפול נמרץ של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו באיש פעולות החייאה ממושכות, לאחר שנמשה מהמים כשהוא מחוסר הכרה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

חוף פרישמן, היום (דוברות מד"א)

"צוותי מד"א הגיעו לחוף פרישמן לאחר שהתקבל דיווח מהשיטור הימי על אדם מחוסר הכרה שנמצא במים", סיפר דובר מד"א, זכי הלר, "כאשר הצוותים הגיעו למקום הם החלו להעניק לו טיפול רפואי לאחר שנמשה מהים ללא דופק. כעבור 40 דקות של מאמצי החייאה נאלץ הצוות לקבוע את מותו של האיש".