בן 60 טבע למוות בחוף פרישמן בתל אביב

צוותי השיטור הימי בתל אביב איתרו את האיש כשהוא מחוסר הכרה במים. צוות טיפול נמרץ של מד"א שהוזעק למקום ביצע בו פעולות החייאה במשך דקות ארוכות אך נאלץ לקבוע את מותו. נבדק חשד האם מדובר בנעדר שנכנס לחוף ירושלים בעיר מוקדם יותר היום

זירת האירוע, היום (דוברות מד"א)

גבר בן 60 טבע למוות היום (ש') בחוף פרישמן בתל אביב. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו באיש פעולות החייאה ממושכות, לאחר שנמשה מהמים כשהוא מחוסר הכרה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוקדם יותר דווח למשטרה על גבר שנעדר, לאחר שנכנס למים בחוף ירושלים בעיר. צוותי השיטור הימי פתחו בסריקות אחר האיש. כעבור שעה התקבל דיווח על גבר מחוסר הכרה שאותר בחוף פרישמן והכוחות פנו לשם.

"צוותי מד"א הגיעו לחוף פרישמן לאחר שהתקבל דיווח מהשיטור הימי על אדם מחוסר הכרה שנמצא במים", סיפר דובר מד"א, זכי הלר, "כאשר הצוותים הגיעו למקום הם החלו להעניק לו טיפול רפואי לאחר שנמשה מהים ללא דופק. כעבור 40 דקות של מאמצי החייאה נאלץ הצוות לקבוע את מותו של האיש".

בן 45 טבע לאחר שניסה לחלץ את ילדיו

ביום ראשון דווח על אב בן 45 שנכנס לחוף לידו שבאשדוד כדי לחלץ את שני ילדיו שהיו במצוקה וטבע למוות. הוא נמצא לאחר חיפושים של המשטרה ויחידת הצוללנים של זק"א בחוף המרינה בעיר. שני ילדיו, בני 15 ו-16 חולצו בשלום.

שוטרי השיטור הימי ממרחב לכיש בשיתוף עם מסוק מהיחידה האווירית וצוללנים של זק"א ערכו סריקות נרחבות אחר האב, שבמהלכן נמצאה גופתו ונמשתה מהמים.