הטיסה בוטלה במפתיע – המהומה בשדה התעופה החלה

טיסת אל על שהייתה אמורה לצאת הבוקר משדה התעופה באילת לנתב"ג בוטלה עקב תקלה במנוע המטוס. לנוסעים הזועמים הוצע לחזור לאזור המרכז באוטובוסים, אולם רבים מהם דורשים שהחברה תספק עבורם טיסה חלופית. "אנשים צועקים, חלק כמעט התעלפו. יש כאן בלגן ומהומה", סיפרה אחת הנוסעות

הטיסה בוטלה - הנוסעים זעמו. ארכיון (AP)

הטיסה מאילת בוטלה - מהומה פרצה בשדה התעופה: טיסת אל על מאילת לתל אביב שהייתה אמורה להמריא משדה התעופה בעיר הדרומית בשעה 9:15 בבוקר לא יצאה לדרכה - זאת עקב תקלה שהתגלתה במנוע המטוס כבר אתמול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על הטיסה היו אמורים להיות 180 נוסעים - אלא שעקב התקלה במנוע היא בוטלה, והנוסעים נותרו בשטח שדה התעופה למשך שעות. עד מהרה פרצה במקום מהומה - זאת לאחר שהנוסעים נכחו במקום כבר מאזור השעה 07:30 בבוקר.

"ביטלו את הטיסה ולא טרחו אפילו להודיע לנו מראש. הגענו שעה וחצי לפני לשדה כמו שביקשו - ועכשיו אנחנו תקועים. יש כאן בלגן, אנשים יושבים כאן עם הילדים, צועקים. חלק מהם כמעט התעלפו", טענה אביטל, אחת הנוסעות שהיו אמורות להיות על המטוס בדרך לנתב"ג בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"החברה הציעה לנו רק אוטובוסים למרכז ולא טיסה חלופית. רוב הנוסעים לא הסכימו לנסוע בהם ומחכים בשדה לטיסה אחרת. אני לא מבינה למה לא אמרו לנו שהטיסה בוטלה אם ידעו מראש שהיא לא תצא לדרך?", הוסיפה אביטל בזעם.

מחברת "אל על" נמסר בתגובה: "עקב תקלה שארעה אמש במטוס ששב לארץ ממילנו והיה אמור להמריא הבוקר לאילת, נאלצה אל על לבטל את טיסת הבוקר לאילת וממנה. הנוסעים מועברים ליעדם באוטובוסים. באל על מתנצלים על אי הנוחות".