בית מלון חדש יוקם בנתב"ג

לאחר שאר העולם: בקרוב צפוי להתחיל שלב הבנייה של בית מלון חדש בשדה התעופה בן גוריון. המלון צפוי להכיל מאות חדרים, וייבנה סמוך לטרמינל 3 - על מנת לאפשר גישה ישירה לטיסות. מנכ"ל רשות שדות התעופה: "הצעד יצעיד את נתב"ג לשורה אחת עם שדות תעופה מובילים בעולם"

אילוסטרציה של המלון בנתב"ג (רשות שדות התעופה)

בנמל התעופה בן גוריון ייבנה בקרוב בית מלון חדש בצמוד לטרמינל 3, שיאפשר שרות וגישה ישירה לבית הנתיבות. מיקומו האטרקטיבי של בית המלון בצמוד לטרמינל ובמיקום אסטרטגי בין ירושלים לת"א צפוי למשוך אליו אנשי עסקים, צוותי אוויר, נוסעים בטיסות מתעכבות ותיירים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מועצת רשות שדות התעופה אישרה את הקמתו של בית המלון, שעל פי התכנון יהיה ברמה A או B, וצפוי להכיל מאות חדרים. בתי מלון בשדות תעופה הינם שירות מקובל, הניתן לציבור הנוסעים, אנשי עסקים, צוותי חברות תעופה וקבוצות תיירות בשדות תעופה רבים בעולם.

מנכ"ל רשות שדות התעופה יעקב גנות ציין כי "פרויקט בניית בית מלון בנתב"ג תצעיד את נמל התעופה לשורה אחת עם שדות תעופה מובילים בעולם בהם קיים בית מלון".

התכנון המפורט של מבנה המלון יעשה על ידי מי שיזכה במכרז, ותתאפשר לו גמישות תכנונית על מנת להתאים את התכנון לתפיסתו המסחרית, לרבות הפרמטרים של גודל המלון, רמת המלון והיקף הפעילויות הנלוות אשר ייקבעו על ידי הזוכה.