"שלחתי אותך שלם וחזרת בארון"

מאות חברים, מכרים ובני משפחה הגיעו לבית העלמין ביישוב שתולים שבדרום ללוות למנוחות את סמל דור חיים ניני, שנהרג אתמול מירי טיל נ"ט על כלי הרכב שבו נסע בגזרת הר דב. קודם לכן נטמן בירושלים ההרוג השני בתקרית - רב סרן יוחאי קלנגל ז"ל

סמל ראשון דור חיים ניני ז"ל שנהרג אתמול (רביעי) מאש חיזבאללה בגבול הצפון הובא היום למנוחות בבית העלמין ביישוב שתולים שבו התגורר. ניני, בן 20 במותו, הותיר אחריו הורים ושני אחים. מאות חברים, מכרים ובני משפחה ליוו אותו בדרכו האחרונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"דורי, חיים שלי, תגיד לי שזה לא נכון", ספדה לו סהר, בת זוגו בשש השנים האחרונות. "בבקשה תפתח שוב את הדלת של הבית, תגיד לי שזה רק סיוט שנעבור ביחד. תמיד אמרת שלא משנה מה יעמוד בדרך שלנו, אתה תדאג לסלק אותו. בבקשה, אני מתחננת, תסלק את הסיוט הזה".

"אני רוצה לחבק אותך ולא לעזוב. כבר כמה שעות שהטלפונים לא מצלצלים. שש שנים היינו חלק בלתי נפרד אחד מהשני. מי יגיד לי כל בוקר שהוא אוהב אותי?".

שעתיים לפני שהשיירה שבה נסע נפגעה מטיל נ"ט בהר דב, ניני כתב לחברתו את ההודעה האחרונה בטלפון: "אהבת חיי, אני אוהב אותך, את החיים שלי, אהבה גדולה שלי ואני אוהב אותך הכי בעולם. אני אדבר איתך עוד מעט. אני אוהב ומתגעגע, געגועים גדולים, בעלך".

(צילום מסך פייסבוק סהר סלם)

"עוד לא הספקת ליהנות מהחיים וכבר נגדעו חייך מטיל אחד", אמר אחיו של ניני, אביאל. "הגורל רצה שנקבל אותך היום בתוך ארון, השארת אותנו שבורים והרוסים בלי שום נחמה".

"שלחתי אותך שלם וחזרת בארון. למה ילד שלי?", המשיכה אמו של ניני, סימה. "מי יבוא אלי למיטה, ירים אותי, יחבק אותי כשאתה בא מהצבא? דורי שלי, סליחה ומחילה אם פגעתי בך פעם, אם עשיתי משהו לא בסדר, אני מתנצלת".

הדבר הראשון שהיית עושה כשהגעת הביתה היה לבדוק מה עם הגינה", סיפרה בת דודתו, לימור. "אימא שלך הייתה אהבת חייך. תמיד קיבלת אותה בנשיקות וחיבוקים בלי סוף".

גם חברו למחלקה של ניני ספד לו: "אני כל היום מנסה לחשוב מה חשבת ברגעים האחרונים, למה לא אמרת שלום, שאתה הולך ולא תחזור".

הלווייתו של יוחאי קלנגל ז"ל (חדשות 2)

היום בצהריים הובא למנוחות בהר הרצל בירושלים רב סרן יוחאי קלנגל, מפקד הפלוגה המסייעת בגדוד צבר. אלפי חברים, מכרים ובני משפחה הגיעו ללוות אותו בדרכו האחרונה. קלנגל, תושב הר גילה בן 25, הותיר אחריו זוג הורים, ארבעה אחים ואחות, אישה בהיריון ותינוקת בת שנה. ביום העצמאות האחרון זכה לאות מצטיין הרמטכ"ל.