הסטטוס האחרון של ימית ז'ורנו

דקות לפני שנרצחה בירושלים, פרסמה ימית ז'ורנו, בת 26, פוסט עם המילים "בוקר של התחלות חדשות" בצירוף קליפ וסמיילי. "איזה עצוב שיום שהתחיל ככה – נגמר באסון", כתבו בתגובה חבריה זמן קצר לאחר הרצח

הסטטוס האחרון של ימית (פייסבוק)

זמן קצר לפני שנרצחה הבוקר (ג') בירושלים, במשרד עורכי הדין של אביה שבו שימשה כמתמחה, העלתה ימית ז'ורנו סטטוס לעמוד הפייסבוק שלה - שאחרי מותה קיבל משמעות מצמררת במיוחד. ימית כתבה "בוקר של התחלות חדשות", צירפה לינק לשיר של להקת Simply Red, "כוכבים", והוסיפה סמיילי מחייך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זמן קצר לאחר היוודע דבר הרצח, פורסמו תגובות לפוסט האחרון של ימית. "איזה עצוב שיום שהתחיל ככה נגמר באסון", כתב אחד הגולשים.

"אני בטוחה שהרוצח ידע שמדובר בבת של נתן ורצח אותה בכוונה על הדרך", אמרה היום דודתה של ימית, חנה ז'ורנו, בריאיון לחדשות 2.

ימית ז'ורנו

"נתן הוא מלח הארץ", המשיכה חנה ותיארה את אחיה, עו"ד נתן ז'ורנו, האב של ימית, שנרצח אף הוא הבוקר בירושלים. "הוא קצין לשעבר בצבא, קצין לשעבר במשטרה, הוא ניהל משרד חקירות פרטי ובמקביל יצא ללימודי משפטים. הוא מתעסק כבר שנים רבות בתחום המשפטים, ובהתאם להצלחה שלו, הבת שלו הלכה בדרכו, למדה משפטים ונקלטה במשרדו להתמחות. נתן הוא אדם נאור, לבבי, חייכן, אוהב הבריות, מנומס ואדיב, איש צנוע וחברותי מאוד", סיפרה.

"תמיד קראנו לו בצחוק 'נתן בונקר'", נזכרה, "כי על העשייה המבורכת שלו שמענו דרך אנשים אחרים ולא דרכו, כי כששאלנו אותו הוא תמיד היה אומר 'צנעת הפרט', 'ביטחון המדינה' וכו'. היו פוגשים אותי הרבה אנשים ואומרים לי 'אחיך עזר לי פה, ועזר לי שם'. זה בלתי נתפס".