דור כתב לחברתו לפני שנהרג: "אל תדאגי אהובה שלי, היום אני חוזר הביתה"

שעתיים לפני שטיל נ"ט של חיזבאללה ששוגר לעבר רכב הסיור שבו נסע גרם למותו ולמות מפקד הפלוגה, כתב סמל דור ניני לחברתו: "אהובה שלי, אני מתגעגע". ההודעה האחרונה

דור ניני וחברתו (באדיבות המשפחה)

ההודעה האחרונה לאהובת לבו, שעות לפני שנהרג: בשעה 11:30 לפני הצהריים פגע טיל חיזבאללה ברכב הסיור הצה"לי בו נסע דור חיים ניני, שנהרג הבוקר (רביעי) לצד מפקדו, סרן יוחאי קלנגל. שעתיים קודם לכן, הוא כתב לחברתו את ההודעה האחרונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אהבת חיי, אני אוהב אותך, את החיים שלי, אהבה גדולה שלי ואני אוהב אותך הכי בעולם", כתב ניני לחברתו, סהר סלם. "אני אדבר איתך עוד מעט", הבטיח ניני וחתם: "אני אוהב ומתגעגע, געגועים גדולים, בעלך". אחיו, אביאל ניני, סיפר כי בשיחה שערך אתמול עם חברתו, אמר לה לא לדאוג - ושישוב היום הביתה.

(באדיבות המשפחה)

אמש, כשעשה דור ניני את דרכו לגזרת הצפון, התכתבו ניני עם חברתו והשאיר לה הודעה שלאחר התקרית, מתבררת כמצמררת, כואבת ועצובה: "את אהבת חיי הגדולה והראשונה. רציתי להגיד לך כמה שאני אוהב אותך, אישה לתפארת שיש בה הכל מהכל. אני לא רוצה שום דבר שונה".

(באדיבות המשפחה)


"את הדבר הכי אהוב ויקר לי בעולם ואני באמת אוהב אותך, אשתי היקרה. אז חיים שלי שיהיה לך לילה טוב, אני חולה עלייך", כתב לה. הבוקר, 3 שעות בלבד לפני שבן הזוג שלה נהרג, העלתה חברתו לעמוד הפייסבוק שלה תמונה שלהם מחובקים וכתבה: "בוקר אור, אהוב לבי".