דקלה ילדה במכונית, השוטרים ליוו עד לבית החולים

שוטרי סיור במרחב ירקון הבחינו במכונית שחונה בצורה מסוכנת באמצע הרחוב. כשהתקרבו לכלי הרכב הם הופתעו לגלות את דקלה סיבוני כורעת ללדת ואת ראשו המבצבץ של התינוק. במבצע מיוחד התגייסו השוטרים לסייע לה, עד שהרך הנולד הגיח לאוויר העולם:"היינו בשיא הלחץ, אבל הם היו אלופים"

דקלה ובנה (באדיבות המשפחה)

דקלה סיבוני המתינה ללידת בנה השלישי בהתרגשות רבה. אבל היא ממש לא דמיינה לעצמה שהרגע הקסום יתרחש במכונית כששוטרים ממרחב ירקון מנהלים את "המבצע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשהחלו הצירים, דקלה בת ה-33, יחד עם אמה וגיסתה, נכנסו במהרה למכונית ונסעו לעבר בית החולים איכילוב בת"א. בן זוגה של דקלה הוא איש קבע שאינו משרת באזור, והיא הבינה שייתכן שהתינוק לא ימתין לאביו. מכיוון שאינן מכירות את בית החולים, הן התבלבלו בדרך ומצאו את עצמן באחד מהרחובות הסמוכים כאשר התינוק החל לצאת.

שוטרי צוות סיור מתחנת לב תל אביב הבחינו במכונית החוסמת נתיב, ונעצרו בסמוך אליה כדי לבקש מהנהגת לפנות את הכביש, אך במהרה ראו שמדובר בצעירה הרה השוכבת במושב האחורי, כשראשו של העובר מבצבץ.

תחילה ניסו השוטרים ללוות את המכונית לכיוון "איכילוב", אבל לאחר כמה עשרות מטרים נעצרו. "הם ראו את הפרצופים שעשיתי וישר הבינו שאני עומדת ללדת", סיפרה דקלה סיבוני לחדשות 2 Online. "הם אבטחו את הכביש וניסו לעזור לנו להגיע לבית החולים, אך היה כבר מאוחר מדי והתינוק יצא".

הנסיעה הסתיימה בלידה (באדיבות המשפחה)

אחד השוטרים נכנס למכונית, כשבמקביל האחרים התקשרו לבית החולים ודאגו לעדכן את הצוותים הרפואיים שהמתינו לדקלה. "תפסתי לשוטר במעיל במהלך הנהיגה וביקשתי ממנו: 'תבדוק שהוא בסדר, תבדוק שהוא בסדר'. היינו בשיא הלחץ, אבל הם היו אלופים. אם הם לא היו - זה היה נראה אחרת".

לפניות לכתב: azria@ch2news.tv