ב-4 שנים: מתו 6 תינוקות שנשכחו ברכב

בתוך שבועיים בלבד מתו 3 פעוטות שנשכחו בתוך הרכב של אביהן. בהתנחלות דולב בבנימין מתה היום ילדה בת שלוש שנשכחה ברכב במשך חמש שעות – פחות מיממה לאחר שתינוקת בת 5 חודשים מתה בשילה, אחרי שבע שעות ברכב בחום הלוהט. אלה מתווספים לטרגדיות דומות מהשנים האחרונות

הרכב שבו נשכחה הפעוטה, דולב (שלמה אשכנזי)

בפעם השנייה בתוך ביממה מתה תינוקת שנשכחה ברכב של אביה בהתנחלות בבנימין. למרבה הצער, מבט לאחור מראה כי מדובר במכת מדינה של ממש: במהלך ארבע השנים האחרונות מתו שישה תינוקות ופעוטות שנשכחו ברכב, ותינוקת נוספת נפגעה אנושות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול (א') נפטרה תינוקת בת חמישה חודשים בהתנחלות שילה שבגזרת בנימין, לאחר שנשכחה ברכב של אביה במשך כשבע שעות. מחקירת המקרה עלה כי אבי התינוקת היה אמור להשאיר אותה בביתה של קרובת משפחה, אך שכח והלך לישון. רק כעבור שעות מצא אותה בתוך הרכב, אך אז כבר היה מאוחר מדי.

לפני שבועיים אירעה טרגדיה דומה ברמת גן, אז נשכחה תינוקת בת תשעה חודשים ברכב של אביה ונמצאה כשהיא ללא רוח חיים. החקירה העלתה כי בשעות הבוקר לקח האב את שלושת ילדיו ברכב ופיזר אותם לקייטנות, אך את בתו בת ה-9 חודשים שכח לשים בפעוטון. כשחזר הביתה והחנה את הרכב, ככל הנראה קיבל שיחת טלפון שהסיחה את דעתו. לאחר שסיים את השיחה עלה על הקטנוע, מבלי לבדוק את הרכב, והמשיך למקום עבודתו. התינוקת נמצאה רק כעבור שעות.

הפעוט נשכח ברכב ההסעות

הרכב בו נשכח הילד במודיעין עילית (זק"א)
התקרית הקודמת התרחשה בקיץ שעבר - אוגוסט 2012, אז נשכח חיים בויימל, בן ארבע במכוניתו של השכן שהסיע אותו לתלמוד תורה במודיעין עילית. בויל שהה ברכב הלוהט במשך כחמש שעות, ולבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

ב-8 באוגוסט 2011 נשכחה טלי דשקוב , בת שלוש, ברכב ההסעות של הגן בנתניה. היא נמצאה רק כעבור שש שעות, כשהיא ללא רוח חיים. פחות מחודשיים קודם לכן נשכחה תינוקת בת שבעה חודשים במכונית בגבעת השלושה על ידי אביה ששוחח בטלפון. התינוקת נשארה במכונית במשך כשלוש שעות, בטרם נמצאה ופונתה לבית החולים במצב אנוש.

באוקטובר 2009 נותר סאיד איברהים בן החמש נעול במכונית שבה הסיעה אותו הגננת לגן באבו גוש. איברהים נמצא לבסוף בתוך המכונית רק בתום שש שעות, כשהוא ללא רוח חיים.