קיבלתם הודעה על מבצע נושא פרסים? מדובר בתרמית

חברת התעופה "ארקיע" מבהירה כי הודעות שנשלחו בשמה לאלפי משתמשי וואטס-אפ אודות מבצע נושא פרסים של טיסות ושהות במלונות באילת הן לא יותר מתרמית. "אנו עושים הכל על מנת לאתר את מקור ההונאה", אמרו בחברה. חבל

חופשה במלון כולל טיסות? זו הונאה (חדשות 2)

החופש לשקר ולרמות: אלפי משתמשי וואטס-אפ קיבלו היום הודעה למכשירי הסמאטרפון שלהם אודות מבצע אטרקטיבי לטיסות ושהות במלון יוקרתי באילת שעורכת חברת התעופה והתיירות "ארקיע". אלא שמי שכבר הספיק לחלום על החופשה המפנקת בחינם, יכול לחזור למציאות. בארקיע הבהירו שמדובר בהונאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"חברת הטיסות ארקיע החלה במבצע ברשת החברתית וואטס-אפ ושולחת נציגה שתשאל מספר שאלות חברי קבוצות באפליקציה", נכתב בהודעה השקרית שנשלחה לאלפי משתמשים. "קבוצה שתענה על כל השאלות של הנציגה נכון תזכה בכרטיס טיסה לאילת - הלוך חזור - ומנהל הקבוצה יזכה בשלושה ימי נופש במלון 'מלכת שבא' בעיר".

ההודעה, שהגיעה למשתמשים רבים, תפסה את חברת ארקיע לא מוכנה. לאחר שהוצפה בשיחות טלפון רבות של לקוחות שביקשו לברר אודות המבצע המפתה, נציגי החברה מיהרו להבהיר שמדובר בלא יותר מתרמית.

"בשעות האחרונות מופצת לאלפי משתמשי וואטס-אפ הודעה כוזבת בדבר מבצע נושא פרסים לכאורה שעורכת חברת ארקיע", אמרו בחברה. "מדובר ככל הנראה בהונאה, ואנו עושים כל מה שניתן על מנת לאתר את מקורה". בפעם הבאה שאתם מקבלים הודעות דומות - כדאי שתשימו לב ותזכרו שככל הנראה שאין מתנות - וגם לא חופשות - חינם.