בדיקת משמר החופים של חדשות 2 באינטרנט: חוף בית ינאי

לכל אחד בישראל יש את חוף הים המועדף עליו, אבל בימים אלו, בהם עם ישראל כולו מעביר את הזמן בחופים, נשאלת השאלה לאיזה חוף כדאי ללכת, ומאיזה עדיף להתרחק. סיירי החופים של חדשות 2 נהנו מאוד מהביקור בבית ינאי, אך חזרו עם אזהרה - הכינו את הארנקים

אם אתם מתגוררים או אפילו סתם נופשים באזור השרון, ומתלבטים באיזה מהחופים באזור כדאי להעביר את ימי הקיץ השמשיים - חוף ינאי יכול להיות אופציה לא רעה עבורכם.

אלמוג פרחי בן ה-22 מנתניה שימש כסייר החופים של חדשות 2 באינטרנט, וביקר בחוף הממוקם בסמוך למושב בית ינאי שבמועצה האזורית עמק חפר. ההתרשמות הכללית מהחוף הייתה מצוינת - חוף יפה, מסודר ונקי.

יתרון נוסף של חוף בית ינאי הוא הנגישות לנכים שיכולים להגיע כמעט עד קו המים עם כסאות גלגלים, זאת בזכות שביל מעץ אשר יוצא מחניות הנכים הנמצאות במקום ומגיע עד לעומק החוף. עוד תוכלו למצוא בחוף מלתחות ושירותים הנגישים לכולם ואפילו נקיים באופן יחסי, אך יפרח מעיד כי במהלך ביקורו שם הוא נאלץ לסתום את האף.

חוף בית ינאי הוא חוף ציבורי פתוח ועל כן לא גובים במקום דמי כניסה. אך מלבד הקרטיב ובקבוק המים הקרים תאלצו להוציא סכום לא מובטל גם על חנייה - 24 שקלים באמצע שבוע ו-34 שקלים בסופי השבוע - מפני שבסביבת החוף אין כלל מקומות לחנייה חופשית. אם תנסו לעקוף את התשלום ולחנות בשטחי המושב הסמוך ואתם לא תושבי עמק חפר, רכבכם עלול להיגרר.

החוף מיועד לגולשי קייט, רוח וגלים, ועל כן לא תוכלו למצוא בו מתקני כושר, מתקני ילדים או מגרשים למשחקי כדור. אך תוכלו להתנחם בעובדה שלפחות בימים אלה לא מורגשות צריבות מדוזות בחוף, ולכן אפשר לרחוץ בו מבלי להיאלץ לחפש אטרקציות בחוץ.

רוצים גם אתם להשתתף במשמר החופים? עשו לייק לעמוד הפייסבוק של חדשות 2 באינטרנט, ושלחו לנו הודעה

ביקורות משמר החופים:

חוף ראשון לציון