שוב: תינוקת נשכחה ברכב בהתנחלות שילה - ומתה

אביה של התינוקת בת ה-5 חודשים הוא שמצא אותה במכוניתו בחום הלוהט בהתנחלות שילה באזור בנימין. ככל הנראה היא שהתה בתוכה כ-7 שעות. על גופה של התינוקת התגלו סימני כוויות

בפעם השנייה בתוך שבועיים - תינוקת נשכחה ברכב ומתה: בהתנחלות שילה באזור בנימין נמצאה אחר הצהריים תינוקת כבת חמישה חודשים ללא רוח חיים, לאחר שעל פי החשד נשכחה ברכבו של אביה במשך שעות ארוכות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטים ראשונים עולה כי אביה של התינוקת הוא שמצא אותה לבסוף בתוך המכונית והזעיק את כוחות ההצלה. במקביל לשליחת צוות, במוקד מגן דוד אדום הדריכו את האב כיצד לנסות ולהציל את בתו התינוקת. כעבור כעשר דקות הגיע אמבולנס. "כשהפרמדיקים הגיעו למקום היא כבר הייתה ללא רוח חיים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א ירושלים דני רוטנברג.

שילה, היום (דוברות מד"א)

הפרמדיקים פתחו בפעולות החייאה נמרצות, אך בסופן נאלצו לקבוע את מותה של התינוקת, שסבלה מכוויות קשות. מחקירה ראשונית עולה כי זו שהתה בכלי הרכב של אביה במשך כשבע שעות בחום הכבד, בטרם נמצאה. המשטרה ממשיכה בחקירת המקרה.

ההתנחלות שילה (חדשות 2)

לפני כשבועיים: תינוקת נשכחה ברכב ומתה

הרכב שבו נשכחה התינוקת ברמת גן (עזרי עמרם, חדשות 2)
לפני כשבועיים אירעה טרגדיה דומה ברמת גן, אז נשכחה תינוקת בת תשעה חודשים ברכב של אביה ונמצאה כשהיא ללא רוח חיים. מחקירה ראשונית עלה כי בשעות הבוקר לקח האב את שלושת ילדיו ברכב ופיזר אותם לקייטנות, אך את בתו בת ה-9 חודשים שכח לשים בפעוטון. כשחזר הביתה והחנה את הרכב ככל הנראה קיבל שיחת טלפון שהסיחה את דעתו.

לאחר שסיים את השיחה עלה על הקטנוע, מבלי לבדוק את הרכב, והמשיך למקום עבודתו. רק בסביבות השעה 16:00 ירדו ההורים אל המכונית וגילו את המראה הנורא - בתם התינוקת כשהיא מחוסרת הכרה.

ההורים מיהרו להזעיק את מגן דוד אדום והפרמדיקים החלו לבצע בתינוקת פעולת החייאה. "הפרמדיקים שלנו מצאו במושב האחורי תינוקת כבת 9 חודשים שוכבת כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה", סיפר דובר מד"א זכי הלר. התינוקת הועברה כשהיא לבית החולים שיבא, תוך כדי מאמצי החייאה - שם נאלצו לקבוע את מותה.