תאונת דרכים קטלנית בחיפה

רכב שסטה מנתיבו מסיבה לא ברורה התנגש בעמוד לצד הדרך, מעוצמת הפגיעה אדם אחד נהרג ועוד שניים נפצעו באורח בינוני-קשה. כוחות כיבוי עמלו כדי לחלץ את הנפגעים מהרכב ההרוס והם היו צריכים לנסר את הגג כדי להוציא אותם

הסיבה לתאונה לא ברורה. ארכיון (חדשות 2)

תאונת דרכים קשה בחיפה: אדם נהרג ועוד שניים נפצעו באורח בינוני עד קשה כשרכב פרטי התנגש בעמוד תאורה. הסיבה להתנגשות עדיין לא ברורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאונה אירעה סמוך לשעה שתיים בלילה, כשרכב פרטי מדגם ניסן אלמרה נסע בדרך יפו בעיר סטה לפתע ממסלול, עלה על המדרכה והתנגש בעמוד תאורה לצד הכביש. מעוצמת הפגיעה כל שלושת יושבי הרכב נפצעו. אחד הפצועים, עדיין לא ברור אם הוא היה הנהג או לא, נפגע באורח קשה מאוד, ועוד שני בני אדם נפצעו באורח בינוני-קשה. הצעיר שנפגע קשה מאוד פונה לבית החולים רמב"ם בעיר אך בחדר המיון נאלצו לקבוע את מותו.

פארמדיק מד"א שהגיע למקום אייל הלצמן סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר באירוע קשה מאוד: "הגענו למקום כשהנוסעים עדיין היו לכודים ברכב. מייד כשהם חולצו על ידי הכבאים התחלנו בטיפול במקום, כשמצבו של אחד הפצועים היה אנוש. מדובר בזירת אירוע מאוד קשה, המראות היו לא פשוטים".

נפתלי רוטנברג מנהל סניף כרמל של איחוד הצלה שהיה מהראשונים להגיע לזירה סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "נתקלתי ברכב שהתנגש בעמוד, הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים שפונו להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בעיר ולמרבה הצער נקבע מותו של צעיר שהיה מעורב בתאונה, כוחות כיבוי פעלו במקום כדי לחלץ את הנפגעים".

משטרת התנועה פתחה בחקירת התאונה, נתיב אחד בדרך יפו לכיוון מערב נסגר עד לשעות הבוקר המוקדמות בעקבות התאונה.