אשקלון: גבר כבן 53 טבע למוות לעיני אשתו

שלושה גברים שנכנסו הלילה (ו') לים בחוף הפארק הלאומי באשקלון טבעו. שניים מהגברים, שנמשו מהמים במצב קל, נכנסו למים בניסיון לחלץ את חברם שנסחף לעומק הים. רק בתום סריקות ממושכות נמצאה גופתו של האיש, בן 53, כשהוא ללא רוח חיים. במהלך הסריקות עמדה אשתו על החוף וצפתה בניסיונות החילוץ

בן 53 טבע למוות באשקלון. ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה באשקלון: גבר כבן 53 שנכנס לרחוץ בחוף הפארק הלאומי באשקלון, נסחף לעומק הים וטבע למוות. שני חבריו שניסו לחלץ אותו נפגעו באורח קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 20:30 הערב (ו') התקבלה במוקד מד"א קריאה על שלושה בני אדם שנסחפו למים באשקלון. "ככל הנראה שני חברים של האיש נכנסו למים בניסיון לעזור לו",סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א זכי הלר.

"כשגם השניים האחרים התחילו להיסחף ולא הצליחו להגיע אליו - נכנס גבר שלישי שהיה על החוף וסייע לחלץ אותם", הוסיף. כשהפרמדיקים הגיעו למקום, הם מצאו את שני הגברים, בשנות ה-40 לחייהם, כשהם שרועים על החוף וסובלים מתשישות, אך הם לא נזקקו לפינוי לבית החולים.

"בכל אותו זמן אשתו של האדם שנסחף נשארה על החוף", סיפר הלר. בשלב זה החלו סריקות נרחבות של המשטרה, בסיוע מסוק, וזמן קצר לאחר מכן אותר הגבר דרומית למקום שבו נכנס למים, כשהוא ללא רוח חיים. פרמדיקים של מד"א ביצעו בו פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותו.