הרוג ושני פצועים בתאונת דרכים סמוך לאילת

אדם אחד נהרג ושניים נוספים נפצעו בינוני בהתהפכות רכב בכביש 12 סמוך לאילת. צוותי מד"א וניידות טיפול נמרץ הוזעקו למקום יחד עם מסוק צבאי, ופינו את הפצועים לבית החולים סורוקה בבאר שבע. מוקדם יותר הבוקר נהרג אדם נוסף בהתנגשות משאיות בכביש 6

תאונה בכביש 12, ארכיון (חדשות 2)

תאונה קטלנית סמוך לאילת: אדם אחד בשנות ה-30 לחייו נהרג ושניים נוספים נפצעו כתוצאה מהתהפכות רכב בכביש מספר 12 בנתיב המוביל לעיר הנופש הדרומית. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לזירת התאונה, שהתרחשה במרחק של עשרה קילומטרים מצומת שיזפון, הוזעקו צוותי מד"א יחד עם ניידות טיפול נמרץ כדי להעניק טיפול רפואי לשני הנפגעים הנוספים שנפצעו באורח בינוני. למקום הוזנק גם מסוק של צה"ל, שפינה את הנפגעים לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

הבוקר: הרוג בתאונה בכביש 6

בשעות הבוקר התרחשה תאונה קטלנית נוספת בין שתי משאיות בכביש 6. נהג אחת המשאיות נהרג, וארבעה בני אדם נוספים נפצעו בהתנגשות שאירעה על הכביש לכיוון צפון, בין מחלף קסם למחלף נחשונים.

מחקירה ראשונית עולה, כי משאית שחלפה במקום פגעה במשאית שעמדה בצד הדרך וכתוצאה נהרג נהג המשאית החונה, גבר כבן 30. הנוסע שישב לידו, בן 25, נפצע אנושות ונלכד בתוך המשאית.

עם קבלת הקריאה, הוזנקו למקום כונני מד"א רכובים על אופנועים, חובשים ופרמדיקים של מד"א באמבולנסים וניידות טיפול נמרץ שהגיעו בתוך זמן קצר למקום. צוותי מד"א העניקו לפצוע שנלכדטיפול במשך כשעתיים עד שחולץ על ידי כוחות כיבוי אש. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים בילינסון עם פגיעה רב-מערכתית, כשהוא מונשם ומחוסר הכרה.