בני ברק: בן 15 נפל מגובה מאתר בנייה - ומת

הנער, שעבד באתר בנייה בבני ברק, נפל מקומה 9 במהלך יום העבודה - ומת. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום ניסו להחיותו - אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. "הוא עישן סיגריה, נשען על מעקה שלא נבנה בשלמותו - ואז נפל למוות", אמרו במד"א

זירת האירוע (עזרי עמרם)

נער כבן 15 נהרג כשנפל מקומה 9 במהלך עבודות בנייה על גבול בני ברק-רמת גן. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום ניסו להחיות אותו - אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. כוחות המשטרה הגיעו לאתר הבנייה ופתחו בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיק מד"א, ליאור מרמלשטיין, שהגיע לזירת האירוע ברחוב סמטת החושן בעיר סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי התקבלה קריאה על נפילה מגובה באתר. "לאחר שנכנסו למבנה מצאנו בחור צעיר שוכב על משטח בטון עם פגיעה רב מערכתית, ניסינו לבצע פעולות החייאה מתקדמות אבל נאלצנו לקבוע את מותו", סיפר הפרמדיק. "ממידע שאספנו ככל הנראה מדובר בנער שעבד עם אביו שעובד כקבלן במקום, וכשהלך לעשן סיגריה, הוא נשען לאחור והמעקה עליו נשען לא נבנה בשלמותו עדיין ואז הוא נפל".

נפל ומת באתר הבנייה (חדשות 2)

אלעזר קליין חובש מתנדב של 'איחוד הצלה' הוסיף כי "כשהגעתי לזירה נתקלתי בצעיר שנפל מקומה תשיעית ככל הנראה במהלך עבודתו באתר בנייה, התחלנו אני וחובשים נוספים בפעולות החייאה ממושכות לאחר שנפגע אנושות, ולמרבה הצער נקבע מותו, נסיבות האירוע נבדקות על ידי המשטרה".