פרס הדוברות ללשכות פרס ונתניהו

מטה ההסברה של הנשיא פרס זכה בפרס "קמפיין השנה" על השקת עמוד הפייסבוק שבמסגרתו ביקר נשיא המדינה במטה הרשת החברתית בעמק הסיליקון והפיק קליפ עם נוי אלוש. מערך ההסברה הלאומי בלשכת נתניהו זכה בפרס על ההיערכות לביקור אובמה בישראל

זכה בפרס. הנשיא וצוקרברג (לע"מ)

בתחרות המצוינות של איגוד יועצי התקשורת, יחסי הציבור והדוברות בישראל, "האריה השואג", זכו היום (ב') מטות ההסברה של הנשיא וראש הממשלה. בפרס "קמפיין השנה" זכתה השקת עמוד הפייסבוק של הנשיא פרס. מערך ההסברה הלאומי במשרד ראש הממשלה קיבל את הפרס על פעולות ההסברה בעת ביקורו של נשיא ארה"ב ברק אובמה בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקמפיין של נשיא המדינה פרס, שהתקיים בחודש מרס 2012, כלל את השקת עמוד פייסבוק יחד עם מייסד הרשת החברתית, מארק צוקרברג במטה החברה בעמק הסיליקון. הוא לווה בקליפ רמיקסים למוסד הנשיאות שבו שיתף פעולה נשיא המדינה עם האמן נוי אלוש, שאיתו צילם קליפ שנקרא Be my Friend for Peace.

יחד עם מטה ההסברה של הנשיא פרס, קיבל מערך ההסברה הלאומי בלשכת ראש הממשלה נתניהו, שבראשו עומד לירן דן, פרס הוקרה מיוחד על פעילויות ההסברה הייחודיות סביב ביקורו של נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, בישראל בחודש מרס 2013.