תיעוד: השוטר "טס" על הכביש במהירות של 160 קמ"ש

השוטרים הם בדרך כלל אלה שעוצרים ומתעדים נהגים שמשתוללים על הכביש במהירות גבוהה, אלא שבמקרה הזה היוצרות התהפכו: שני נוסעים תיעדו שוטר ש"טס" אתמול עם הרכב המשטרתי שברשותו במהירות של 160 קמ"ש בכביש 1. צפו ברכבו של השוטר דוהר על הכביש

השוטר "טס" על הכביש - ותועד: רכב משטרתי ובו שוטר ובני משפחתו נסע בכביש 1 לכיוון תל אביב במהירות של לא פחות מ-160 קילומטרים לשעה. אזרח שעבר במקום תיעד אותו נוסע בניגוד לחוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הניידת המשטרתית שטסה על הכביש תועדה אתמול (שבת) נוסעת במהירות גבוהה על כביש 1, בקטע שבין מחלף דניאל להשתלבות עם כביש 6. "היינו בדרך חזרה מאילת, ובכביש הזה הבחנו פתאום בניידת שנוסעת במהירות מופרזת", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הנהג שנסע בסמוך לניידת ושחברתו תיעדה את המהירות שבה נסע השוטר.

"רק מדי פעם כשהייתה יותר תנועה בכביש, השוטר האט את המהירות", הוסיפו בני הזוג שנסעו ברכב הצמוד לניידת הדוהרת. בנוסף, הם זיהו שגם בני משפחתו של השוטר היו יחד איתו בניידת - כך לטענתם, ומכך הסיקו שככל הנראה הוא לא היה בדרך לפעילות מבצעית כלשהי - שעשויה להצדיק את הנסיעה במהירות הגבוהה.

לטענת הזוג שתיעד את השוטר, הוא האט את המהירות לא רק כשהתנועה התגברה, אלא גם כאשר הבחין שהם מצלמים אותו. "בשלב מסוים, כשכל אחד מאיתנו פנה לדרך אחרת, השוטר הבחין שאנחנו מתעדים אותו - ומיד הפחית את מהירותו", הוסיפו.

למרות פניות חוזרות ונשנות ממשטרת ישראל לא נמסרה תגובה עד למועד פרסום הידיעה.