אם הילדות שנרצחו: "חיה בפחד עם הילדים, מקווה שהרוצח יקבל עונש מוות"

עביר דנדיס, אמם של שתי הבנות שנרצחו ביישוב הבדואי אל-פורעה שבנגב, חוששת לחייה למרות שבעלה לשעבר, החשוד ברצח בנותיה - נעצר. האם מקווה שייגזרו עליו עונש מוות. "אני מאוד מפחדת", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט, בעוד היא מחבקת את בניה ומייחלת שתקבל הגנה מהמשטרה

חוששת לחייה. אם הנרצחות, היום (פוראת נאסר, חדשות 2)

האב נעצר בחשד לרצח הבנות, האם מסתתרת. עביר דנדיס, אמם של שתי הבנות שנרצחו ביישוב הבדואי אל-פורעה שבנגב, אסינאד ורימאס אמטיראת, עדיין נמצאת בדירת מסתור בצפון הארץ עם ילדיה, זאת לאחר שהתבשרה על כך שבעלה לשעבר, החשוד ברצח שתי בנותיה, נעצר לפני מספר ימים. "אני חיה בפחד עם הילדים כל יום", אמרה בראיון לחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מרגישה הקלה אבל דבר לא יפצה על שתי הבנות שלי, אני עדיין חיה בפחד ובאימה מחשש שזרועותיו יגיעו אלינו", אמרה אם המשפחה לאחר היוודע דבר מעצרו של האב. "יש את האחים שלו, את ההורים שלו, אני מאוד חוששת ומפחדת. הילדים שלי איתי כאן, אבל אני חיה בפחד".

הזמן עובר, ואם המשפחה מקווה לחזור לביתה הרגיל ולצאת מדירת המסתור. בלבה עדיין זעם על התנהלות משטרת ערד, אך בפיה שבחים רבים לימ"ר: "הם עשו עבודה מסורה ועצרו לבסוף את הרוצח. אני בקשר עם ההורים שלי, אני רוצה לחזור לחיים רגילים, אבל גם זה קשה".

הבנות שנרצחו, אסינאד ורימאס אמטיראת (פאנט)

"שילך לכלא לכל החיים"

זמן לא רב אחרי שנעצר, היא כבר מייחלת לעונשו של בעלה לשעבר: "אני רוצה שכמו שבאסלאם, על איש כזה יוטל עונש מוות, אבל אני יודעת שבישראל אין דבר כזה, שילך לכלא לכל החיים. אני רוצה מאוד להיות בדיונים בבית המשפט אבל זה יהיה מסוכן. אני מקווה שהמשטרה השכילה ותיתן לי את ההגנה שאני צריכה דווקא ברגעים האלה". את הדברים היא אמרה שסביבה שני בניה, וכשהיא מחזיקה בתמונות ילדותיה ז"ל.

היום כאמור הותר לפרסום כי בתום מצוד שארך כחודש וחצי הצליחו בלשי ימ"ר (יחידה מרחבית) נגב, בשיתוף לוחמי יחידת מגן של המשטרה לעצור ביום שלישי את האב החשוד ברצח שתי בנותיו הפעוטות ביישוב הבדואי אל-פורעה שבנגב.

לאחר שבועות ארוכים שבהם הסתתר האב בשטחים פתוחים, מערות ונקיקים באזור הנגב, הצליחו בלשי המשטרה לשים את ידיהם על האב בן ה-40 ביום שלישי האחרון בשעות הבוקר. במשטרה מדגישים היום כי מדובר במצוד מורכב וסבוך אחר חשוד מסוכן שנקט בכל אמצעי הזהירות כדי להימלט ממעצר.