ירושלים: ח"כ אלי ישי היה מעורב בתאונת דרכים

בשעות הצהריים רכבו של ח"כ אלי ישי היה מעורב בתאונה בשכונת הר נוף בירושלים. לרכב נגרם נזק, אך חבר הכנסת לא נפגע. "מדובר בתאונה קלה ביותר", הרגיעו בסביבתו של ישי, "הוא לא נפגע והמשיך בשגרת יומו". מי שנהג ברכב בזמן התאונה היה ככל הנראה נהגו של ישי

ישי ליד רכבו, ארכיון (חדשות 2)

ח"כ אלי ישי היה מעורב היום (ו') בתאונת דרכים ברחוב קצלנבוגן שבשכונת הר נוף בירושלים. אין נפגעים במקום אך נגרם נזק לרכבו של חבר הכנסת ישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסביבתו של השר מרגיעים ומציינים כי מדובר בתאונה קלה ביותר. "בעקבות התאונה רכבו של חבר הכנסת ניזוק אך מעבר לכך לא נגרם נזק נוסף", סיפרו בסביבתו, "ח"כ ישי לא נפגע והמשיך בשגרת יומו". ככל הנראה נהגו של חבר הכנסת נהג ברכב בזמן התאונה.

בחודש פברואר האחרון מכוניתו של מפכ"ל המשטרה הייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה בעת שרב-ניצב דנינו היה בתוכה. המפכ"ל לא נפגע, אך רכבו ניזוק קלות. רוכב הקטנוע לעומתו נפצע קל ופונה לטיפול.

התאונה התרחשה לאחר פגישה שקיים המפכ"ל עם יושב-ראש ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון על תופעת האלימות והגזענות במגרשים. מכוניתו של רב-ניצב דנינו התנגשה בקטנוע ברחוב קיבוץ גלויות בתל אביב. בעקבות התאונה, נהגו של דנינו הושעה מתפקידו, זאת לאחר שהתברר כי הוא חצה צומת באור אדום.