טרגדיה באילת: בת שנה וחצי נדרסה למוות

פעוטה נהרגה אמש לאחר שנדרסה על ידי נהג מונית בעיר הדרומית. מחקירת המשטרה עולה כי אמה של הפעוטה יצאה מן הרכב כדי לשלם לנהג וככל הנראה לא הבחינה שבתה יצאה ממנו במקביל. בבית החולים יוספטל נלחמו הרופאים על חייה, אולם לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. נהג המונית עוכב לחקירה ורישיונו נשלל ל-90 ימים

נהג המונית עצר כשהרגיש שפגע בפעוטה, ארכי (חדשות 2)

פעוטה בת שנה ושלושה חודשים נדרסה אמש (ה') על ידי נהג מונית, שניות ספורות לאחר שהסיע אותה ואת אמה לחוף הים. בתחילה נפצעה הפעוטה באורח אנוש, אולם מספר שעות לאחר מכן נקבע מותה בבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות אחר הצהריים הגיעו אם ושני ילדיה המתגוררים באילת לחוף הדתי שבחוף מפרץ השמש בעיר באמצעות מונית. מחקירת המשטרה עולה כי עם סיום הנסיעה, פתחה האם ככל הנראה את דלת המונית ויצאה כדי לשלם לנהג. האם יצאה מהמונית כשהיא נושאת בידיה את בנה התינוק ובמקביל אחזה בפעוטה. לפתע עזבה בתה את ידיה והיא עמה קשר עין.

נהג המונית, שהחל בנסיעה, חש לפתע כי המכונית נתקלה בעצם כלשהו. כשהבחינה האם כי בתה נפגעה מהמונית, קראה לעזרה והזעיקה ניידת של מגן דוד אדום. הפעוטה פונתה במצב אנוש על ידי הפראמדיקים לבית החולים יוספטל בעיר, כשהיא סובלת מפגיעות ראש חמורות, שם ניסה הצוות הרפואי לייצב את מצבה והחליט על הטסתה באמצעות מסוק להמשך טיפול רפואי בבית החולים בילינסון בפתח תקווה. לאחר שעתיים שבהם נלחמו הרופאים על חייה של הפעוטה נאלצו הרופאים לקבוע את מותה, בטרם הספיקו לפנותה.

המשטרה עיכבה אתמול את נהג המונית בן ה-76 לחקירה בעקבות המקרה, ורישיונו נשלל במקום למשך 60 ימים. הבוקר זומן שוב הנהג לחקירה ותוקף שלילת הרשיון הוארך למשך 90 ימים בשל תוצאות התאונה הקטלנית.