שווה צפייה: הסרטונים החדשותיים הבולטים של היום

ראש הממשלה מודיע על הרפורמה בנמלים; תושבי הצפון נלחמים על מקום עבודתם; קרב העובדים במשרד לביטחון הפנים עובר לפסים אלימים; וגם: כיצד ניצלה הצעירה שנפלה לפסי הרכבת בצ'כיה? צפו בסרטונים הבולטים של היום

במהלך שעות היום מגיעות לדסק של חדשות 2 באינטרנט עשרות ידיעות מסעירות. אספנו עבור גולשי אתרי חדשות 2 במאקו וברשת את המיטב שבהן:

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צעירה נפלה מתחת לרכבת - ושרדה

נס בפראג: מצלמות האבטחה ברכבת התחתית של פראג תיעדו נפילה של צעירה שתויה לפסים. שניות לאחר מכן הגיעה הרכבת לתחנה, אך למרבה המזל היא לא נפגעה כלל. הנוסעים ההמומים שחשבו שהיו עדים לאסון, הופתעו ושמחו לגלות שלצעירה - שלום.

צפו: תקיפה במשרד לביטחון הפנים

קרב מביך בצמרת המשרד לביטחון הפנים: בתמונות שהגיעו לידי כתבנו לענייני משטרה משה נוסבאום נראה ראש אגף התקציבים במשרד, דני קריבו, משליך מגפון על יו"ר ועד העובדים זאב ארגמן. מדובר בפרק נוסף וחריג במאבק ממושך בין ההנהלה לעובדים שבמסגרתו התפרץ ארגמן, נכה בכיסא גלגלים, למשרדו של החשב עם מגפון-פועל. קריבו לא ממש אהב את האקט המחאתי והשליך את המגפון על העובד, שנלקח באמבולנס לבדיקות בבית החולים ואף הגיש תלונה במשטרה.

רה"מ במסר לעיני: "לא יחנקו אותנו"

הרפורמה בנמלים יוצא בדרך: ראש הממשלה בנימין נתניהו הכריז הבוקר על פרסום שני מכרזים חדשים להפעלת נמלים פרטיים בחיפה ובאשדוד. במסיבת העיתונאים שכינס נתניהו עם שר האוצר לפיד ושר התחבורה כץ הוא העביר מסר ברור להסתדרות ולוועדי העובדים בנמלים שהממשלה לא תקבל צעדי עיצומים ושביתות נגד ביצוע הרפורמה.

משרד הביטחון קיצץ, עובדים הפגינו

כ-100 עובדי התעשיות הביטחוניות הפגינו הבוקר וחסמו את הכניסה הדרומית לקריית שמונה. העובדים מחו על כך שמשרד הביטחון עצר את הזמנות הרכש הביטחוני מהמפעלים - דבר שכבר הביא לפטורי עובדים. בקריית שמונה ויישובי האזור מועסקים מאות תושבים במפעלים הביטחוניים, שמספקים את התוצרת רק למשרד הביטחון ולמעשה תלויים לחלוטין בהזמנות הרכש שלו. במשרד הביטחון טענו מנגד כי עצירת ההזמנות היא תוצאה של הקיצוץ החד בתקציב.