"מפחדים שהוא יפגע בנו גם מהכלא"

גם העונש הכבד שגזר בית המשפט על הרוצח דניאל מעוז לא מנחם את אחיו, ניר ותמר. השניים חוששים שאחיהם ינסה לפגוע בהם מתוך תאו בבית הסוהר. "הוא הוכיח במהלך המשפט שהוא מוכן עוד לפגוע במשפחה", אמר אחיו בריאיון בלעדי לחדשות 2 שישודר במלואו ב"אולפן שישי"

יום לאחר הכרעת הדין במשפט דניאל מעוז, ולאחר שבית המשפט גזר עליו שני מאסרי עולם ועוד חמש שנות מאסר בגין השמדת ראיות, אחיו של הרוצח המורשע מדברים. בריאיון בלעדי שישודר במלואו ב"אולפן שישי", מספרים ניר ותמר מעוז על האובדן, על הגעגועים להוריהם, ובעיקר על הפחד הגדול שלהם מפני אחיהם - גם לאחר העונש הכבד שקיבל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"יש כאן רוצח פסיכופת שהוכיח במהלך המשפט שהוא מוכן עוד לפגוע במשפחה", אמר ניר בריאיון. "אני כמעט חושב שהוא גם נהנה מזה. זה מצב מטורף לחלוטין. יכול להיות שהוא ישלח מישהו לפגוע בי פיזית. זה פחד אמיתי".

"צפוי לנו עוד טרור רב". ניר מעוז (חדשות 2)
לדניאל מעוז מצפות אמנם עשרות רבות של שנים בכלא, אבל אחיו לא ירגישו בטוחים במשך כל שארית חייהם. "הפחד ממנו יישאר תמיד. אני בטוח במאה אחוז שצפוי לנו עוד טרור רב", טען ניר. "תהיה לנו התמודדות ארוכה מאוד עד שהוא ייפרד מהעולם. ברור לי שאנחנו נמשיך להיפגע ונצטרך להיאבק על זה שהוא לא ייצא מהכלא".

"פחד. אין לי מילה אחרת". תמר מעוז (חדשות 2)
"אם הוא ייצא לחופשה, אם יום אחד הוא יקבל זכויות בתור אסיר לצאת ל-24 שעות, אני עוברת לתחנת המשטרה עם המשפחה שלי", הבהירה אחותו של דניאל, תמר מעוז. "פחד. אין לי מילה אחרת".

הריאיון המלא עם האחים תמר וניר מעוז ישודר במהדורה הקרובה של "אולפן שישי".