הנשיא לילדי ישראל: "צאו מהבית ומהפייסבוק, לכו לגן החיות"

הנשיא שמעון פרס ביקר בגן החיות התנ"כי בירושלים וקרא לילדי ישראל "לצאת מהבית מהפייסבוק ומהסמארטפון, ולבוא לגן החיות לחוות טבע וחיות במציאות". הנשיא האכיל תוכים ופילים וקיבל את מפתח "תיבת נח" מהפילה תמר. כמו כן הנשיא נפגש עם ילדים ערבים ויהודים שמתנדבים בהצלת בעלי חיים

הנשיא והתוכי בגן החיות (מארק ניימן לע"מ)

מדריך הנשיא לחופש הגדול: נשיא המדינה שמעון פרס ציין את פתיחת החופש הגדול בסיור בגן החיות התנ"כי בירושלים, וקרא לילדי ישראל "לצאת מהבית, מהפייסבוק ומהסמארטפון. נצלו את החופש, טיילו"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנשיא פרס ביקר בגן החיות התנ"כי לרגל 20 שנה להקמתו, נסע ברכבת גן החיות עם ילדים יהודים וערבים שמתנדבים בהצלת חיים מ"תנועת נח" והאכיל תוכים ופילים. במהלך הביקור קיבל הנשיא את מפתח "תיבת נח" של גן החיות מהפילה תמר קולק, הקרויה על שם אשתו של ראש עיריית ירושלים לשעבר.

פרס מעניק מתנה לפילה (מארק ניימן לע"מ)
פרס קרא לילדי ישראל לבוא ולבקר בגן החיות התנ"כי, שמסמל לדבריו את סמלי התנ"ך בתוך ערכים של שלום ודו-קיום. "הביקור בגן החיות הוא חוויה עמוקה ואני מזמין את ילדי ישראל אשר יצאו לחופש הגדול לצאת מהבית מהפייסבוק ומהסמארטפון, ולבוא לגן החיות לחוות טבע וחיות במציאות". "בכל מבוגר יש גם ילד, וזוהי חוויה גם למבוגרים- מדהים לראות כאן את התנ"ך שכולנו מכירים בצורת גן חיות", הוסיף הנשיא.

הנשיא והפילים (מארק ניימן לע"מ)
בעמוד הפייסבוק המליץ הנשיא לילדי ישראל לטייל במהלך החופש הגדול: "אני ממליץ לבקר ברחבי הארץ, לא במטוסים וברכבים אלא דרך הרגליים. מדינת ישראל עשירה בפינות חמד חבויות וזו הדרך הטובה ביותר ללמוד על ההיסטוריה, על הנופים ועל מה שעשינו בארץ הזו". פרס הוסיף כי הוא זוכר מילדותו את "העונג בלטייל רגלית בכל הארץ", וציין כי הטיולים מאפשרים לפגוש את מגוון האנשים שהארץ זרועה בהם, לדבריו. "אני מציע לדור הצעיר, נצלו את החופש-טיילו!", חתם הנשיא.