אוהדי בית"ר הפגינו נגד רשת מקדונלד'ס

במהלך צעידה לעבר אימון של הקבוצה בירושלים, עצרו עשרות מפגינים וחסמו את הכניסה לסניף מקדונלדס. הם מחו נגד החלטת הרשת שלא לפתוח סניף בעיר אריאל מעבר לקו הירוק. מפגין אחד שהשליך חפץ לעבר הסניף עוכב לחקירה

בדרך לאימון עוצרים להפגין: קבוצה של עשרות אוהדי בית"ר ירושלים שצעדו יחד מהמרכז המסחרי בבית הכרם לכיוון מגרש האימונים בעיר, חסמו אחר הצהריים עשרות את הכניסה לסניף מקדונלד'ס בשכונה. הם הפגינו נגד החלטת הרשת שלא לפתוח סניף בעיר אריאל שמעבר לקו הירוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שני אוהדים נעצרו על ידי המשטרה לאחר שתקפו עובדים ערבים בסניף, ואחד האוהדים עוכב לחקירה לאחר שהשליך חפץ לעבר הסניף. שאר האוהדים הורחקו מהמקום. לאחר המקרה, המשיכו האוהדים אל עבר האצטדיון בו התקיים אימון של קבוצתם. גם שם היה שמח - במהלך האימון, השליך אחד האוהדים רימון עשן אל עבר המגרש. המשטרה עיכבה אותו לחקירה. בסך הכול נעצרו ב-2 האירועים 7 אוהדים.

בשבוע שעבר הודיעה הנהלת רשת המזון המהיר מקדונלד'ס כי היא מסרבת לפתוח סניף בעיר אריאל. התושבים זעמו ואיימו בחרם נגדי: בעיר שמעבר לקו הירוק קיוו שרשת ההמבורגרים תפתח סניף בקניון החדש שפותח רמי לוי, אך ההנהלה מסרבת וטוענת כי מדובר במדיניות ישנה של החברה.

ראש עיריית אריאל אלי שבירו הופתע כששמע על הסירוב של מקדונלד'ס. "אם זה אכן כך, הרי שמדובר בהחלטה עגומה - זה יפלה אותנו, אנחנו תושבים כמו כולם במדינה וזה לא במקום", אמר שבירו לחדשות 2 באינטרנט. "אני מאוד מקווה שהחברות הגדולות יגיעו אלינו".