האם הגיעה לפעוטון וגילתה - התינוקת איננה

אמה של התינוקת בת ה-9 חודשים, שמתה לאחר שנשכחה ברכב ברמת גן, הגיעה בשעות הצהריים לפעוטון ואז גילתה כי בתה לא שם. היא מיהרה לחזור הביתה ומצאה את הילדה מחוסרת הכרה ברכב. החשד: האב שכח לשים אותה בפעוטון בשעות הבוקר ונסע בקטנוע לעבודה

שעות אחרי שתינוקת שנשכחה ברכב ברמת גן מתה - נחשפים עוד פרטים מהשתלשות האירועים. לפי החשד, אבי התינוקת הסיע הבוקר את ילדיו לקייטנות ושכח להוריד את בתו בת ה-9 חודשים בפעוטון. בשעות הצהריים הגיעה האם לפעוטון ואז גילתה כי בתה לא הגיעה לשם מעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האם, אחוזת בהלה, שבה לרחוב מגוריה, פתחה את המכונית ואז גילתה את בתה כשהיא מוטלת בפנים מחוסרת הכרה. היא מיהרה להזעיק את מגן דוד אדום - אך למרות מאמצי ההחייאה מותה של התינוקת נקבע בבית החולים.

"מצאתי את דלתות הרכב פתוחות כשהתינוקת בספסל האחורי ללא דופק ונשימה", סיפר אילן מועלם, פרמדיק מד"א שהגיע למקום ברחוב אריה בן אליעזר בעיר. "התחלנו בפעולות החייאה ובמשך דקות ארוכות של נסיעה לבית החולים ניסינו להציל אותה. בבית החולים המשיכו בפעולות ההחייאה אבל נאלצו לקבוע את מותה".

הרכב בו נשכחה התינוקת (עזרי עמרם, חדשות 2)

בעוד האב נשאר במקום, ליוותה האם את בתה לבית החולים. האב נלקח בהמשך לחקירה ולמרות מצבו הנפשי הקשה הצליח למסור גרסה סדורה לחוקרים, לפיה שכח את בתו ברכב בגלל שיחת טלפון שקיבל.

מהחקירה הראשונית עלה כי לאחר שסיים את שיחת הטלפון עלה האב על הקטנוע, מבלי לבדוק את הרכב, והמשיך למקום עבודתו. רק בסביבות השעה 16:00 גילתה האם את האסון.

גורם במשטרה אמר כי האב צפוי להשתחרר לביתו לאחר החקירה. כפי שמסתמן כרגע לא יוגש נגדו כתב אישום.

מפקד מרחב דן במשטרה ניצב משנה אלברט אוחיון קורא להורים "לשים לב ביתר שאת לילדיהם, ולמוסדות החינוך להרים טלפון במידה והילד לא מגיע".