רמת גן: תינוקת בת 9 חודשים נשכחה ברכב - ומתה

בת 9 חודשים נמצאה אחר הצהריים ללא רוח חיים במכונית ברחוב אריה בן-אליעזר ברמת גן, לאחר שלפי החשד הושארה שם מאז שעות הבוקר. צוותי ההצלה פינו אותה לבית החולים תל השומר, שם נקבע מותה. הערכה במשטרה: האב פיזר את הילדים בקייטנות, ושכח את בתו ברכב

תינוקת בת 9 חודשים נמצאה אחר הצהריים (ב') ללא רוח חיים, לאחר שלפי החשד נשכחה ברכב ברחוב אריה בן אליעזר ברמת גן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית עולה כי בשעה 9:00 בבוקר לקח האב את שלושת ילדיו ברכב ופיזר אותם לקייטנות, אך את בתו בת ה-9 חודשים שכח לשים בפעוטון. כשחזר הביתה והחנה את הרכב ככל הנראה קיבל שיחת טלפון שהסיחה את דעתו.

לאחר שסיים את השיחה עלה על הקטנוע, מבלי לבדוק את הרכב, והמשיך למקום עבודתו. רק בסביבות השעה 16:00 ירדו ההורים אל המכונית וגילו את המראה הנורא - בתם התינוקת כשהיא מחוסרת הכרה.

ההורים מיהרו להזעיק את מגן דוד אדום והפרמדיקים החלו לבצע בתינוקת פעולת החייאה. "הפרמדיקים שלנו מצאו במושב האחורי תינוקת כבת 9 חודשים שוכבת כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה", סיפר דובר מד"א זכי הלר.

התינוקת הועברה כשהיא לבית החולים שיבא, תוך כדי מאמצי החייאה - שם נאלצו לקבוע את מותה.

אבי התינוקת. חשד: טלפון הסיח את דעתו (חדשות 2)

"ראיתי את ההורים פותחים את המכונית בזעקות אימה"

"שמעתי צרחות מחוץ לחלון ברגע שמצאו אותה", סיפרה שכנה של המשפחה לחדשות 2 באינטרנט. "הסתכלתי מהחלון וראיתי את האמא והאבא פותחים את דלת המכונית בזעקות אימה". האם נסעה ביחד עם בתה לבית החולים, ואילו האב נותר במקום כדי לתת עדות לחוקרים.

מפקד מרחב דן במשטרה ניצב משנה אלברט אוחיון קורא להורים "לשים לב ביתר שאת לילדיהם, ולמוסדות החינוך להרים טלפון במידה והילד לא מגיע".

בחודש מאי האחרון נשכחה תינוקת בת 11 חודשים במכונית ביישוב מוצמוץ שבמועצה המקומית מעלה עירון - ומתה. פראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום ניסו לבצע בה פעולות החייאה נמרצות, ופינו אותה אל בית החולים העמק בעפולה - שם נקבע מותה.

מעדויות צוותי ההצלה עלה כי האב יצא בבוקר עם הבת, אותה אמור היה להסיע לפעוטון. ככל הנראה הוא שכח אותה, חזר לביתו, והשאיר אותה במכונית לא פחות מ-10 שעות. אחר הצהריים נזכר, חזר למכונית, וגילה את הטרגדיה.