יפו: בת 90 נפלה מקומה שישית – ונהרגה במקום

תאונה טרגית ביפו: קשישה כבת 90 שיצאה לחדר המדרגות בבניין בו היא מתגוררת ביפו צנחה אל מותה לאחר שמעדה ונפלה מקומה שישית אל הקרקע. ההערכה היא שהחליקה – ואז נפלה אל תוך פיר המדרגות

נפלה לפיר המדרגות. ארכיון (רפעת עכר)

טרגדיה בבניין מגורים ביפו: קשישה בת 90 שיצאה לחדר המדרגות בבניין שברחוב רובינשטיין ביפו, נפלה מהקומה השישית למטה - ונהרגה במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע הקשה אירע בשעת בוקר מוקדמת - אז יצאה הקשישה מדירתה שבקומה השישית, מלווה במטפלת הצמודה שלה. לאחר זמן מה, הקשישה החלה ללכת בסמוך למעקה בקומה בה היא מתגוררת, כשהמטפלת שוהה בסמוך לה. לפתע, מעדה - ואז צנחה אל פיר המדרגות עד לקומת הקרקע של הבניין.

לפרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת האירוע הקשה לא היה הרבה מה לעשות. הקשישה נפצעה באורח אנוש וכעבור זמן קצר הפרמדיקים נאלצו לקבוע במקום את מותה. מהמשטרה נמסר כי נסיבות האירוע עדיין נבדקות, וככל הנראה אין חשד לפלילים. המטפלת ששהתה לצידה של הקשישה מסרה כי היא נפלה, ככל הנראה, לאחר שהחליקה.

הנער נפל מגובה במהלך חתונה

בחודש שעבר נפל נער בן 16 מגובה ונפגע באורח בינוני כשמוט ברזל ננעץ בגופו. המקרה התרחש במהלך חתונה בעת סיום חגיגות שבע הברכות שהחלו עם חתונת נכדו של האדמו"ר מבעלזא. הצעיר שנכח במקום השמחה נפל ככל הנראה מגובה של כ-10 מטרים.

צוותי חירום שהוזעקו למקום פינו אותו במצב קשה ליחידת הטראומה בבית החולים שערי צדק בבירה, כשהוא סובל מפגיעה באיברים פנימיים וקשיי נשימה. הנער פונה להמשך טיפול עם פגיעת חזה, ליחידת הטראומה של בית החולים שערי צדק.