"עלה לי מחבל לאוטובוס, דקר אותי"

פיגוע הדקירה שהיה בשבוע שעבר בתל אביב. שיפור ניכר חל במצבו הרפואי של נהג האוטובוס הרצל ביטון, שנפגע קשה מאוד בפיגוע הדקירה בשבוע שעבר בתל אביב, ובקרוב הוא צפוי להשתחרר מבית החולים. לידי חדשות 2 הגיעה הקלטת שיחת הטלפון הראשונה שעשה ביטון לבנו מיד לאחר שנדקר

כך נשמע נהג האוטובוס בעיצומו של פיגוע הדקירה שאירע לפני כשבוע בתל אביב: הקלטה שהגיעה לידי חדשות 2 חושפת את שיחתו של נהג קו 40 של חברת "דן" הרצל ביטון עם בנו, רגעים ספורים לאחר שנדקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"עלה לי מחבל לאוטובוס, דקר אותי", אמר הנהג לבנו. "איפה אתה? איפה אתה?", שאל הבן. "אני ב'בית מעריב'", ענה האב ובנו השיב מיד שהוא מגיע. "לא, לא, אל תבוא, אל תבוא, אני הולך לאיכילוב", אמר הנהג. "אני בא לאיכילוב, ביי", אמר הבן.

מצבו של ביטון מוגדר כעת טוב והוא צפוי להשתחרר בקרוב מבית החולים לביתו. בחדר הסמוך לו מאושפזת לריסה אוסטימנקו, שנפצעה בפיגוע קשה מאוד, אלא שגם במצבה חל שיפור והיא צפויה להשתחרר בקרוב לביתה.

"אני כבר לא חשבתי שאני נשארת חיה, אני חשבתי שזהו", היא שחזרה את רגעי פיגוע הדקירה בשיחה עם חדשות 2. "הוא צרח כמו חיה ואנשים גם צרחו. הוא דקר את הנהג, ואני חשבתי למה אף אחד לא עוזר לו".

"הוא דקר אותי באמצע האוטובוס פעמיים", היא המשיכה. "הנהג עצר את האוטובוס בסוף, וכולם ברחו. אני ברחתי, הייתי במצב שלא היה לי כוח, והוא דקר אותי עוד פעם ואני נפלתי".

כמעט שבוע עבר מאז הטראומה הזאת, ולטענת לריסה הפחדים עדיין מלווים אותה. "שני לילות ראשונים כמעט לא ישנתי מפחד", היא סיפרה. "כל הזמן הייתה לי הרגשה שמישהו נמצא פה".