החייל נתלה על רכבת נוסעת, נפל על הפסים – ונהרג

חנן ממן, לוחם בחיל הים, שכח את תיקו האישי ברכבת לאחר שכבר החלה לנסוע. אז הוא החליט לזנק על הרכבת הנוסעת – ונותר תלוי באוויר בין הקרונות תוך כדי נסיעה. המעשה המסוכן, שתועד בטלפון הסלולרי שלו, עלה לו בחייו לאחר שמעד ונהרג

זינק, נותר תלוי באוויר - ומת. ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה על פסי הרכבת: לוחם בחיל הים נמצא אתמול מוטל ללא רוח חיים על הפסים שבין תחנות אשדוד ואשקלון לאחר שנתלה על קרונות הרכבת, מעד - ומת. כך דווח הבוקר (ו') ב"ידיעות אחרונות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

במשטרת אשקלון התקבל אתמול דיווח על מה שנראה היה כמו התאבדות לאחר שהחייל, חנן ממן, נמצא מוטל על פסי הרכבת. חוקרי המשטרה שהגיעו לזירה חשדו כי הוא ניסה והצליח לשים קץ לחייו - אולם לאחר שאספו מידע מבני משפחתו וביררו האם היו סיבות כלשהן שהיו יכולות להוביל אותו למעשה הקיצוני, הגיעו למסקנה כי לא כך הדבר.

לאחר שסרקו את קרונות הרכבת שבהם שהה ממן טרם מותו, גילו החוקרים את הטלפון הסלולרי שלו - שבו הונצחו הרגעים האחרונים בחייו שגם הסבירו מה ככל הנראה קרה שהוביל אותו אל פסי הרכבת ללא רוח חיים.

שכח את תיקו האישי, זינק על הרכבת הנוסעת - ותיעד את רגעיו האחרונים

כשהשוטרים צפו בסרטונים שתיעד ממן הם נדהמו לגלות כי הוא צילם את עצמו תלוי בין שמיים וארץ מחוץ לרכבת, אוחז במוט הברזל שבין קטר הרכבת לקרון - זאת מבלי שאף אחד שם לב שהרכבת דוהרת וחייל תלוי בין הקרונות. לאחר שהרכבת הגיעה להצטלבות דרכים סמוך לאשקלון, ממן איבד את האחיזה, מעד מהרכבת - ונהרג במקום.

בחקירתם גילו השוטרים שמה שהוביל את החייל אל מותו פסי הרכבת הוא העובדה שזינק עליה לאחר שכבר החלה לנסוע. החייל שכח ברכבת את תיקו האישי, ולאחר שזו כבר החלה לעזוב את תחנת אשדוד לכיוון אשקלון - זינק עליה בתקווה שיצליח להיכנס ולהשיב אליו את התיק עם המסמכים החשובים. אלא שהמעשה הנועז הסתיים בטרגדיה שהובילה למותו.