חזר ממשמרת לילה במפעל וגילה שזכה ב-13 מיליון שקל בלוטו

משמרת עם סיום מתוק. תושב הדרום, כבן 50, שעובד במפעל וממלא לוטו ב-20 השנים האחרונות, התבשר בתום משמרת הלילה כי זכה ב-13 מיליון שקל. "אקנה דירה לכל מילדיי ואתן להם נדוניה מכובדת", הוא אמר הבוקר, עם קבלת הפרס בבית מפעל הפיס

חזר ממשמרת וזכה ב-13 מיליון. ארכיון (מיכה שמילוביץ')

תושב הדרום שעובד באחד מהמפעלים באזור חזר לביתו בשעה 3:00 לפנות בוקר לאחר שסיים את משמרת הלילה, ואז גילה שהוא הזוכה המאושר ב-13 מיליון שקלים בהגרלת הלוטו שהתקיימה אתמול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הזוכה ואשתו, זוג בשנות ה-50 לחייהם, יצאו מביתם ב-6:00 בבוקר והגיעו לבית מפעל הפיס היום (ד') לקבל את הפרס. "הייתה לי תחושה טובה שאני זוכה, לאחרונה זכיתי 9 פעמים בפרס השלישי (5 ניחושים), וגם בהגרלה שהתקיימה לפני שבוע", הוא אמר. "כשסיפרתי לילדים שלי כי יש לי 5 ניחושים בלוטו הם תמיד שאלו: 'אבא למה אתה לא מביא 6 מספרים?' - הפעם עשיתי זאת ובגדול".

הזוכה הנרגש סיפר כי הכסף יעזור לו ולארבעת ילדיו להתבסס בחיים. "אקנה דירה לכל אחד ואתן להם נדוניה מכובדת. אנחנו עוזרים לילדים כעת עם המשכורת שלנו כשכירים - אז לא נעזור להם עכשיו שזכינו ב-13 מיליון שקל?".

הזוכה, שמגדיר עצמו מסורתי, ציין כי הוא מתכוון לתרום שני ספרי תורה לזכרם של הוריו והורי אשתו. "אני ממלא יותר מ-20 שנים שני טפסים: טופס עם מספרי המזל של משפחתו וטופס לוטומט. הטופס שזכה הוא הלוטומט שנרכש ב- 40.60 שקלים". מבית מפעל הפיס יצאו השניים לארוחת בוקר במסעדה: "מאז החתונה לא יצא לנו לאכול יחד ארוחת בוקר, מעתה אני מקווה שנאכל יחד הרבה ארוחות בוקר".