משאית פגעה בגשר על נתיבי איילון

נהג משאית שנסע על כביש מספר 20 לכיוון צפון פגע בגשר ארלוזרוב שמעל נתיבי איילון. כוחות משטרה שהוזעקו למקום סגרו חלק מהנתיבים לזמן קצר - עד להשלמת בדיקה של מהנדס. לא היו נפגעים בתאונה

משאית שנסעה הבוקר (ד') על נתיבי איילון לכיוון צפון פגעה בגשר ארלוזרוב שמעל הנתיבים. שוטרים רבים שהועזקו למקום סגרו חלק מנתיבי התנועה, אך פתחו אותם מחדש כעבור זמן קצר. באירוע לא היו נפגעים והגשר לא התמוטט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ממשטרת התנועה נמסר כי המשאית פגעה בגשר בשעה שנסעה בכביש מספר 20 צפונה בנתיבי השירות. חלק מהנתיבים נסגרו עד להשלמת בדיקת מהנדס ובסופם נקבע כי אין סכנה למהתמוטטות הגשר והתנועה חודשה.

בתחילת השבוע: נהג משאית פגע בגשר ונהרג

ביום ראשון אירעה תאונה דומה בכפר סבא, שבה פגעה משאית שהובילה דחפור בגשר להולכי רגל ברחוב ויצמן בעיר וגרמה לקריסתו. נהג המשאית, שנלכד בתוך הרכב, נפגע אנושות וכוחות הצלה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו.

אזרחים שהיו עדים לאירוע מיהרו להזעיק את המשטרה ואת מד"א, ולזירת התאונה הגיעו צוותי הצלה רבים. פרמדיקים של מד"א ביצעו פעולות החייאה בנהג המשאית בן ה-45, אך לא הצליחו להצילו. בזמן הפגיעה הגשר להולכי רגל היה ריק מאדם, דבר שמנע אסון גדול אף יותר. בעקבות התאונה נחסם הכביש ועומסי תנועה כבדים הורגשו  באזור.

ראש עיריית כפר סבא יהודה בן חמו אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "הגשר נבדק על ידי הגורמים המקצועיים לפני מספר חודשים, והדוח שקובע כי הגשר תקין יפורסם בהמשך היום. מלבד זאת, מבדיקה שערכנו עולה כי גובה המטען על המשאית הגיע ל-5.80 מטרים, בעוד הגובה המותר היה עד 4.60 מטרים".

מאגף התנועה של משטרת ישראל נמסר כי "נסיבות התאונה ייבדקו. כמו כן ייבדק האם האחראים על המשאית הוציאו את האישורים הנדרשים על מנת לבצע הובלה שכזו".