בני זוג נהרגו בתאונת דרכים בצפון

טרגדיה בעמק: בני זוג בשנות השלושים לחייהם נהרגו כשרכבם התנגש במשאית. פרמדיק מד"א נאלץ לקבוע את מותם במקום. נהג המשאית שהתנגש בהם נפצע באורח קל, הוא תושאל על ידי השוטרים, אך עדיין לא ברורה הסיבה לתאונה

תאונת דרכים קטלנית: שני בני אדם נהרגו ואדם נוסף נפצע קל בהתנגשות בין משאית לרכב פרטי בעמק יזרעאל. צוותי מד"א נאלצו לקבוע את מותם של שני נוסעי הרכב הפרטי, בני זוג מאזור הצפון. נסיבות התאונה נחקרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה התרחשה סמוך לשעה 13:30, ממזרח לצומת מגידו, כשרכב פרטי התנגש במשאית מסיבה שאינה ברורה. צוות מד"א שהגיע למקום נאלצו לקבוע את מותם של בני הזוג שנסעו ברכב הפרטי, בשנות ה-30 לחייהם.

זירת התאונה, היום (דוברות מד"א)

"מדובר בתאונה חזיתית קשה מאוד", סיפר אייל הלפמן, פרמדיק מד"א שהיה מהראשונים להגיע לזירה. "המראה היה מזעזע, הרכב הפרטי נפגע קשות והיה מעוך כולו, במושב שליד הנהג נלכדה אישה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה ובמושב הנהג נלכד גבר, גם הוא מחוסר הכרה".

עוד סיפר הפרמדיק כי "ניסינו להעניק לשניהם טיפול רפואי ראשוני תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות אך הפציעות שלהם היו קשות מאוד ונאלצנו לקבוע את מותם בשטח. נהג המשאית שנפגע באורח קל טופל במקום ופונה לבי"ח העמק בעפולה".


המכונית הפרטית שנמעכה (מוטי ויזל הצלה עפולה)

נהג המשאית נפצע קל, תושאל על ידי השוטרים ופונה לבית החולים העמק בעפולה להמשך טיפול רפואי. משטרת התנועה פתחה בחקירת נסיבות המקרה, וחוקרי תאונות הגיעו לזירה על מנת לאסוף ריאיות נוספות.