בן שש טבע בבריכה בשרון; מצבו קשה

צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו ליישוב חגור שליד כפר סבא ביצעו בילד פעולות החייאה ולאחר מכן פינו אותו לבית החולים שניידר בפתח תקווה כשהוא מורדם ומונשם. בתל אביב נמשה גבר כבן 60 לאחר שטבע בחוף גאולה. מצבו קשה מאוד

בן שש טבע בבריכה. ארכיון (עמית ולדמן, חדשות 2)

ילד בן שש נפגע הערב (ג') לאחר שטבע בבריכה במושב חגור שליד כפר סבא. למקום הוזעק צוות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום ירקון וביצע בו החייאה. הוא פונה לבית החולים שניידר בפתח תקווה כשהוא מורדם ומונשם, ומצבו הוגדר קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זמן קצר לאחר מכן נמשה מהים גבר כבן 60 לאחר שטבע בחוף גאולה בתל אביב. פראמדיקים של מגן דוד אדו םשהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים איכילוב בעיר כשמצבו הוגדר קשה מאוד.

בחודש מאי הלך לעולמו איתי רבינוביץ', בן שלוש, לאחר שהובהל במצב קשה מאוד לבית החולים לילדים דנה בתל אביב בעקבות טביעה בבריכה פרטית בבית בשכונת קריית שאול שבצפון העיר. הוא התגלה במעמקי הבריכה ולמקום הוזעקה ניידת טיפול נמרץ.

הצוות החל במאמצי החייאה והבהילו את הפעוט למוסד הרפואי. לאחר אשפוזו - נקבע מוות מוחי וכשלושה ימים לאחר מכן הוא הלך לעולמו.

הוריו של איתי, נעם ותמר, החליטו לתרום את איבריו כדי להציל את חייהם של אחרים הזקוקים להם. בבית החולים שניידר בוצעה בסוף השבוע סדרה של ניתוחים שבמהלכם הושתלו איבריו של איתי בגופם של חולים. הכבד הושתל בילד בן שש, כליותיו של איתי הושתלו בילד בן תשע ובנערה בת 17 ושתי קרניותיו ניתנו לגברים בני 39 ו-56.