משאית התנגשה בגשר בכפר סבא - שקרס: הנהג נהרג

משאית שהובילה דחפור וניסתה לעבור מתחת לגשר פגעה בו וגרמה לקריסתו. הנהג נפגע אנושות ונלכד בכלי הרכב. צוותי ההצלה הצליחו לחלצו, אך נאלצו לקבוע את מותו במקום. בעקבות התאונה הקשה עומסי תנועה כבדים באזור

תאונה קשה בכפר סבא: משאית שנשאה דחפור פגעה בגשר להולכי רגל ברחוב ויצמן בעיר וגרמה לקריסתו. נהג המשאית, שנלכד בתוך הרכב, נפגע אנושות וכוחות הצלה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אזרחים שהיו עדים לאירוע מיהרו להזעיק את המשטרה ואת מד"א, ולזירת התאונה הגיעו צוותי הצלה רבים. פרמדיקים של מד"א ביצעו פעולות החייאה בנהג המשאית בן ה-45, אך לא הצליחו להצילו. בזמן הפגיעה הגשר להולכי רגל היה ריק מאדם, דבר שמנע אסון גדול אף יותר. בעקבות התאונה נחסם הכביש ועומסי תנועה כבדים מורגשים באזור. במשטרה מבקשים מכל הנהגים לצאת מהיציאות המזרחיות של העיר ולהימנע ככל האפשר להגיע לאזור.

ראש עיריית כפר סבא יהודה בן חמו אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "הגשר נבדק על ידי הגורמים המקצועיים לפני מספר חודשים, והדוח שקובע כי הגשר תקין יפורסם בהמשך היום. מלבד זאת, מבדיקה שערכנו עולה כי גובה המטען על המשאית הגיע ל-5.80 מטרים, בעוד הגובה המותר היה עד 4.60 מטרים".

הנהג נמחץ למוות, כפר סבא (חדשות 2)

הנהג נמחץ תחת הגשר

מאגף התנועה של משטרת ישראל נמסר כי "נסיבות התאונה ייבדקו. כמו כן ייבדק האם האחראים על המשאית הוציאו את האישורים הנדרשים על מנת לבצע הובלה שכזו".

הזר טיבי, פרמדיק של מד"א שהגיע למקום, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט על הרגעים הראשונים שלאחר הפגיעה. "בשעה 06:43 התקבלה קריאה על גשר להולכי רגל שהתמוטט על משאית גרר", אמר. "כתוצאה מההתנגשות הגשר נפל על הקבינה של הנהג ומחץ אותו למוות". "לא ניתן היה להתקרב לזירה במשך דקות ארוכות מחשש לקריסת הגשר", הוסיף טיבי. "החילוץ ארך זמן לא מועט במאמץ ממושך, כשסיימו לחלץ אותו - בדקנו ומצאנו שהוא ללא רוח חיים".

ישראל צדוק, חובש בכיר במד"א, דיווח לחדשות 2 באינטרנט על השתלשלות האירועים בתאונה: "הגענו הבוקר ממש דקות ספורות לאחר האירוע, מכיוון שתחנת מד"א נמצאת ממש לא רחוק מהאירוע. כשהגענו למקום הגשר היה ממש מונח על תא הנהג. לא יכולנו לגשת בשל החשש שהגשר יתגלגל ויפגע באנשים נוספים. המתנו על פי הנחיות המשטרה עד אשר מנוף הסיר את הגשר והניח אותו על הרצפה. רק אז הוצאנו את הנהג, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."