ברגע האחרון: אין שביתה באגד

לאחר מו"מ מרתוני הוסר ברגע האחרון איום השביתה שתוכננה להיערך היום בחברת אגד ותנועת האוטובוסים תתקיים כסדרה בכל רחבי הארץ לאחר שנציגי ועד העובדים וההנהלה הגיעו להבנות. יו"ר ההסתדרות ניסנקורן: "שמח שהגענו להסכמה, ועד העובדים והנהלת אגד גילו אחריות ובגרות"

הוסר איום השביתה באגד (פלאש 90)

איום השביתה הוסר: בתום פגישת תיווך שהתקיימה בין ועד עובדי אגד להנהלת החברה, בוטלה השביתה שתוכננה להיום (שני). בסיומן של 6 שעות דיונים הגיעו הצדדים להסכמות בנושאים שהיו במחלוקת והוקפאו הליכי פיטורים שתוכננו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן אמר כי "לאורך כל שלבי המו"מ היה חשוב לי להביא בשורה לציבור הרחב ולעובדי אגד. אני שמח שהצלחנו למנוע את השביתה. ועד העובדים והנהלת אגד גילו אחריות ובגרות הן כלפי אזרחי המדינה, הן כלפי עובדי אגד והן כלפי הקואופרטיב. זוהי ההוכחה שבהידברות ניתן להגיע להסכמות".

כפי שפורסם לראשונה בחדשות 2, ועד עובדי אגד תכנן לפתוח היום בשביתת אזהרה בת יום אחד בכל רחבי הארץ במחאה על היחסים המעורערים עם הנהלת החברה. על פי ועד עובדי החברה, השביתה תוכננה בעקבות התנהלותה החד-צדדית של ההנהלה תוך פגיעה בשכרם ובתנאי ההעסקה של אלפי נהגי החברה. לטענת ועד העובדים, שקיבלו את גיבוי ההסתדרות למהלך, כל הפניות שנעשו בשבועות האחרונים להנהלת החברה נענו בשלילה. בעקבות פריצת הדרך במגעים בין הצדדים, בוטלה כאמור השביתה.