צפו: בני 90 רוקדים היפ-הופ לכבוד פרס

מחווה נוספת לרגל יום הולדתו ה-90 של הנשיא פרס, והפעם, מצד בני גילו. דיירי "מגדלי הים התיכון" בנורדיה בחרו להביע את הערכתם לפרס בקליפ מיוחד, בו הם רוקדים יחד עמו במסיבת היפ-הופ

נשיא המדינה שמעון פרס הוא אולי אחד המנהיגים הפעילים היחידים בעולם שחצו את גיל 90. בזמן שהנשיא עסוק מדי יום בייצוג מדינת ישראל בארץ וברחבי העולם, רובם המכריע של בני גילו כבר מזמן פרשו לגמלאות, ועכשיו נהנים יחד עם הנכדים והנינים.

דיירי הבית בנורדיה של רשת "מגדלי הים התיכון", שחלקם מבני המחזור של פרס, בחרו לו בקליפ מושקע שהעלו לאתר יוטיוב. בקליפ נראים הדיירים, שרובם חצו את גיל 90, רוקדים לצלילי היפ הופ ודאנס, בשילוב קטעי וידאו ערוכים בהם נראה פרס מדבר אליהם.

"יש לו גנים טובים". פרס (AP)
"היוזמה באה מהדיירים עצמם", מספר גלעד עדין, שביים את הקליפ. "כשבאתי לשם, הדיירים סיפרו לי כי בני גילו ומעלה רוצים לעשות מסיבה ולחגוג לנשיא. כל כך התלהבתי מהיוזמה, עד כדי כך שהבטחתי להם שגם הנשיא פרס ישתתף במסיבה. החלטתי להשתמש בטכנולוגיות המדהימות שמאפשרות לנו לשלב את פרס בחגיגה. התלהבתי מאוד מהאנרגיות שלהם והתברר לי שגם בגיל 90 ואפילו 99 אפשר להשתולל במסיבת היפ הופ ודאנס".

לפרס יש גנים טובים

סימה מזור, אחת מכוכבות הקליפ, המופיעה כשהיא מתופפת יחד עם הנשיא פרס, הסבירה מה הביא את הדיירים לביים את הקליפ. "אנחנו שמחים עם יום ההולדת של הנשיא, שהוא מאוד אהוב עלינו", אמרה מזור. "אני מעריכה את האופי, היושר והגישה הטובה לחיים ולאנשים הסובבים אותו. אני והוא תופפנו יחד בפוטומונטאז' וזה היה נראה נהדר".

מזור הוסיפה: "כולנו יחד החלטנו, היות וזה יומולדת לנשיא אהוב ומוערך בעולם, שחייבים לחגוג לו גם אם יש עליו ביקורת". לגבי השאלה מהו הסוד של פרס, שבגילו עדיין מצליח להישאר בתפקיד כה משמעותי, הסבירה מזור כי "לדעתי הסוד שלו הוא שהוא משתדל לחיות נכון. בטח יש לו גם גנים טובים - זה מאוד קובע. ושנית, הוא כנראה שומר על עצמו מבחינת אוכל. הוא תמיד מסודר ואני בטוחה שהוא עושה הכל כדי להישאר בריא וצלול".